Thorne Research, Таурин, 90 капсул вегетаріанських

Thorne Research, Таурин, 90 капсул вегетаріанських

Thorne Research, Таурин, 90 капсул вегетаріанських

Рейтинг:
Виробник: Thorne Research
Код Товару: THR-51102
Код UPC: 693749511021
Кількість: 90 Veggie Caps
MSRP: $12.11
Наша ціна: $12.10
Ви економите: $0.01 (0%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Харчова добавка
 • Продукція гіпоалергенна
 • Важлива амінокислота для підтримки роботи серця, нервової системи і печінки
 • Допомагає підтримувати нормальний серцевий ритм
 • Необхідний для підтримки нормального функціонування серцевого м’яза
 • Підтримує функцію печінки і жовчного міхура
 • Покращує зір

Таурин є умовно незамінною, сірковмісні амінокислотою, що міститься в тканинах більшості тварин. Вона не входить до складу білків, проте міститься у вільній формі у багатьох тканинах. Таурин бере участь у багатьох фізіологічних процесів, включаючи формування жовчної кислоти для перетравлення жирів, регулювання рідин, виведення токсинів, регулювання вмісту кальцію в клітинах і неврной збудливості. Печінка з’єднує жовчні кислоти з таурином, що призводить до розчиненню і виведенню холестерину. Особи з дефіцитом таурину можуть бути схильні до пошкодження тканин забруднюючими речовинами з навколишнього середовища, такими як альдегіди, хлор та аміни.Таурин — найбільш поширена амінокислота в серце. Таурин прискорює вироблення окису азоту в судинному ендотелії, що необхідно для підтримки оптимального кровообігу і кров’яного тиску у межах норми, а також роботу серцево-судинної системи. Таурин діє як антиоксидант, пригнічуючи окислення холестерину ЛПНЩ.

Рекомендації по Застосуванню

Приймати по 1 капсулі 2-3 рази на день або за призначенням лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Thorne Research, Таурин, 90 капсул вегетаріанських

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Хороший таурин
Діє на кровообіг і відтік жовчі, знімає тиск і благотворно впливає на мозкові процеси. Дія більш явно виражене, ніж у більш дешевих варіантів з дозуванням 1000мг у капсулі, так і ковтати простіше відповідно. Торн рулить у всіх сферах, в яких представлений!
Рейтинг:
Добре
Хороший препарат в оптимальній дозі
Рейтинг:
Хороший таурин
Діє на кровообіг і відтік жовчі, знімає тиск і благотворно впливає на мозкові процеси. Дія більш явно виражене, ніж у більш дешевих варіантів з дозуванням 1000мг у капсулі, так і ковтати простіше відповідно. Торн рулить у всіх сферах, в яких представлений!
Рейтинг:
Таурин необхідний для здоров’я
Таурин – амінокислота, здатна відновити нормальну працездатність органів. У свою чергу дефіцит цього компонента приносить непоправну шкоду. Зокрема, погіршується розумова діяльність, порушується обмін речовин.
Дослідження показали, що таурин має потужні антитоксичными властивостями. Цей компонент здатний відновлювати стінки судин, поліпшувати склад крові, благотворно впливати на кісткові клітини. Замінима амінокислота активізує роботу головного мозку, прискорює розумові процеси, підвищує концентрацію і в рази покращує пам’ять.
Якщо купити добавку і регулярно її приймати, поліпшити і захистити зір (особливо це актуально при тривалому сидінні за комп’ютером). Але і це ще не все. Амінокислота відмінно справляється з виведенням холестерину з організму і не допускає появу бляшок на судинах.
*****Якщо Вам мій відгук був корисний, натисніть, будь ласка, “Так”, і я буду Вам дуже вдячна! Спасибі, живіть довго, будьте красиві і молоді! Заходьте в мій журнал, ви в ньому знайдете багато інших відгуків! Для цього натисніть на олівчик під аватаркою.*****
Рейтинг:
Дуже корисно для поліпшення зору
Таурин є сірковмісні амінокислотою, що утворюється в організмі в процесі перетворення цистеїну. Препарат сприяє поліпшенню енергетичних процесів, стимулює репаративні процеси при захворюваннях дистрофічного характеру і процесах, що супроводжуються різким порушенням метаболізму тканин ока.
Як серосодержащая амінокислота препарат сприяє нормалізації функцій клітинних мембран, поліпшення енергетичних і обмінних процесів.
Приймайте разом з вітамінів для очей і ви побачите приголомшливий ефект!
Якщо мій відгук був Вам корисний, натисніть, будь ласка, внизу “YES”
Рейтинг:
Обов’язкова для організму добавка.
ХарчоваДобавка
Гіпоалергенна
Важливою Амінокислоти для Кардіологічних, Неврологічних і Підтримки Печінки
Допомагає Підтримувати Вже Нормального Серцевого Ритму
Істотним для Серцевого М’яза
Підтримує Оптимальну Функцію Печінки і Жовчного міхура
Пропагує Здоровий Зір
Таурин-це умовно незамінним, сірковмісні амінокислоти знайдені в тканинах більшості видів тварин. Вона не закладена в білки, але визнані вільними у багатьох тканинах. Таурин бере участь у багатьох фізіологічних процесах, в тому числі жовчі освіта кислоти для перетравлення жиру, рідини регулювання, виведення з організму токсинів навколишнього середовища, регуляції клітинних кальцію і регуляції процесів нервової збудливості. Печінка поєднує в собі жовчних кислот з таурином, що призводить до збільшення Розчинність холестерину і виведенню. Особи, які є таурин недостатнім, можуть бути більш чутливі до пошкодження тканин від екологічних забруднювачів, таких, як альдегіди, хлору і амінів.
Таурин является найбільш поширеним амінокислот у серці. Таурин було показано, що поліпшення продукції оксиду азоту в ендотелії судин, що важливо для оптимального потоку крові, підтримання вже нормальний артеріальний тиск, і, в цілому, діяльності серцево-судинної системи. Таурин виступає як антиоксидант, інгібування окислення ЛПНЩ-холестерину.
Рекомендації по застосуванню
Приймати по 1 капсулі два-три рази в день або за рекомендацією вашого медичних практик.
Прошу вас, якщо вам мій відгук виявився корисним, натисніть на YES внизу відкликання, спасибі!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

ReserveAge Nutrition, Купити протеїн Grass Fed, з ванільним смаком, 12.7 унцій (360 г)... Рейтинг:* Виробник:*ReserveAge Nutrition Код Товару:*REA-35173 Код UPC:*094922351739 Кількість:*12.7 oz (360 g) MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$24.99 Ви ек...
Source Naturals, Коферментный B-6, 100 мг, 60 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01860 Код UPC:*021078018605 Кількість:*60 Tablets MSRP:*$17.98 Наша ціна:*$8.99 Ви економите:*$8...
Bluebonnet Nutrition, Super Earth, лецитин в гранулах, 12,7 унції (360 г) Рейтинг:* Виробник:*Bluebonnet Nutrition Код Товару:*BLB-00928 Код UPC:*743715009288 Кількість:*12.7 oz (360 g) MSRP:*$18.95 Наша ціна:*$15.16 Ви ек...
Nature’s Herbs, Корінь сассапарілі, 100 капсул Рейтинг:* Виробник:*Nature's Herbs Код Товару:*NHB-15946 Код UPC:*041954159468 Кількість:*100 Capsules MSRP:*$17.09 Наша ціна:*$9.39 Ви економит...
Flora, Органічне лляне масло з лігніном, 17 рідких унцій (500 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Flora Код Товару:*FLO-67896 Код UPC:*061998678961 Кількість:*17 fl oz (500 ml) MSRP:*$21.49 Наша ціна:*$21.27 Ви економите:*$0.2...