Source Naturals, Екстракт зеленого чаю, 500 мг, 120 таблеток

Source Naturals, Екстракт зеленого чаю, 500 мг, 120 таблеток

Source Naturals, Екстракт зеленого чаю, 500 мг, 120 таблеток

Рейтинг:
Виробник: Source Naturals
Код Товару: SNS-01846
Код UPC: 021078018469
Кількість: 120 Tablets
MSRP: $16.98
Наша ціна: $8.49
Ви економите: $8.49 (50%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Харчова добавка
  • Супер антиоксидант
  • (Приріст 175 мг EGCG)

Чай Екстракт Джерело Naturals Green пропонує зручний спосіб отримати переваги зеленого чаю в дуже концентрованому вигляді. Стандартизований екстракт для Біофлавоноїд типу антиоксидантів, відомих як поліфеноли, зокрема, (-) – епігаллокатехін галлат (EGCG). EGCG був виявлений в наукових дослідженнях, є сильним антиоксидантом.

Рекомендації по Застосуванню

1 таблетка на добу.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Source Naturals, Екстракт зеленого чаю, 500 мг, 120 таблеток

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Шорсткі і гіркі.
Приймаю курсами, придумала спосіб для комфортного проковтування.Вмочую в мед або варення і запиваю.Спробуйте,якщо сподобається,поставте плюс.Здоров’я і краси!
Рейтинг:
Гірка гидоту
Ефект напевно є, але більше таких не куплю – противні гіркі, поки проковтнеш нудити починає. Від Нау Фудс набагато комфортніше капсулки.
Рейтинг:
Шорсткі і гіркі.
Приймаю курсами, придумала спосіб для комфортного проковтування.Вмочую в мед або варення і запиваю.Спробуйте,якщо сподобається,поставте плюс.Здоров’я і краси!
Рейтинг:
Шикарний енергетик))))
погано спали вночі? роботи стільки,що вже й сил немає,а треба???? Допоможе!! можна звичайно і випити чашечку зеленого чаю,але це якщо у вас є час пити чай)))в будь-якому випадку чашка чаю і екстракт чаю – різні речі. Цілу капсулку пити не можу -чому болить шлунок, п’ю по половинці (до речі чудово ламається) у форс-мажорних випадках. Переноситься добре і відмінно допомагає!!!
Рейтинг:
МОЛОДШИЙ,СТРУНКІШОЮ,БАДЬОРІШЕ!
Одна з найбільш універсальних і різнобічних добавок.Потужний антиоксидант,регулятор обмінних процесів,anti-age засіб.З них легше переносяться обмеження в харчуванні.Допомагає контролювати апетит,зменшує тягу до вредностям .
Було проведено безліч незалежних досліджень,що підтверджують ефективність екстракту зеленого чаю. Копіювати і переписувати сенсу не бачу.
І ще–за фактом це найвигідніша пропозиція екстракту зеленого чаю на сайті.
175 мг епігаллокатехінгаллата(ЕКГ),120 таблеток майже на 100 грн. дешевше 90 капсул популярного ECG від NOW(у ньому більше 25 мг діючої речовини).Так,якщо ще не в курсі,ECG–це найактивніший катехін чаю,зумовлює левову частку його корисних властивостей.
Обов’язково врахуйте декілька особливостей:
1.Розчиняється швидко,на відміну від капсульного варіанти.З одного боку,це плюс-діє швидше.З іншого,мінус-якщо таблетка розчиниться у роті.Після цього та ж Wellness Formula цього виробника вам цукеркою здасться!
2.Випивши пігулку-іншу на голодний шлунок,ви з високою часткою ймовірності відчуєте нудоту.
3.Незважаючи на мізерну концентрацію кофеїну,м’яко тонізує.Але не всіх.
Про союзників(колаген і гіалуронова кислота,індол-3-карбінол і DIM,ліпоєва кислота і схуднення…і багато-багато інших) цього універсального препарату ви можете прочитати в моїх відгуках на сторінці DoctorMironova.І не забудьте натиснути кнопочку ТАК!
Рейтинг:
Потужний антиоксидант!
Біологічна цінність екстракту зеленого чаю, перш все, визначається високим вмістом катехінів, кофеїну, танінів і вітамінів (З, Р, К та ін). Екстракт зеленого чаю містить катехіни (епікатехін і эпигааллокатехин), які володіють високою біологічною активністю: є потужними антиоксидантами, беруть участь в обміні речовин, впливають на регуляцію рівня цукру в крові.[1] Катехіни володіють Р вітамінною активністю і разом з вітаміном с володіють вираженою властивістю знижувати проникність капілярів. Крім того, спільно з вітаміном С мають кровоспинну дію, знижують рівень шкідливого холестерину. У зеленому чаї міститься велика кількість вітаміну С (більше ніж у соку лимона і апельсина): до 250 мг на 100 р. Вітамін С знаходиться в чаї в природному комплексі з залізом і мікроелементами і в такому комплексі бере участь у багатьох обмінних процесах, пригнічує небажані окисні процеси і стимулює кровотворення. Вітамін К (філохінон або фитонактон) присутня в екстракті зеленого чаю в форме К1. У сучасній літературі відмічається нестача вітаміну К є досить частим явищем. Тоді як роль цього вітаміну досить важлива: він забезпечує нормальну в’язкість крові, запобігаючи утворенню тромбів. Вітамін К бере участь у синтезі остеокальцину (білок кісткової тканини) структурну основу всередині кістки, навколо якої кристалізується кальцій. Таким чином, він необхідний для додання кісткам міцності. Вітамін К також бере участь у синтезі глікогену. Екстракт зеленого чаю ефективний для спалювання жиру, зміцнення судинної стінки, зниження рівня холестерину. Він має потужну антиоксидантну дію (у кілька разів перевищує по ефективності вітамін С і Е, F), тонізує і покращує настрій. Приймаю по 1 капсулі на день з їжею курсом 3 місяці два рази в рік.. Дуже задоволена! Якщо мій відгук був Вам корисний, натисніть, будь ласка, внизу “YES”, а також ви можете заглянути на мою сторінку, щоб ознайомитися з іншими моїми відгуками. Здоров’я Вам і вдалих покупок на !

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Enzymatic Therapy, ADRENergize, енергія, 50 капсул Рейтинг:* Виробник:*Enzymatic Therapy Код Товару:*EMT-04085 Код UPC:*763948040858 Кількість:*Capsules 50 MSRP:*$21.49 Наша ціна:*$13.33 Ви економите...
Source Naturals, Phosphatidyl Serine Matrix, фосфатидилсерин, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01968 Код UPC:*021078019688 Кількість:*60 Softgels MSRP:*$45.98 Наша ціна:*$22.99 Ви економите:*...
Jarrow Formulas, Цитрат калію для здоров’я скелета, 99 мг, 120 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Jarrow Formulas Код Товару:*JRW-13014 Код UPC:*790011130147 Кількість:*120 Tablets MSRP:*$9.95 Наша ціна:*$5.66 Ви економите:*$4...
Advance Physician Formulas, Inc., CMO, 550 мг, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*Advance Physician Formulas, Inc. Код Товару:*APF-00012 Код UPC:*896996000120 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$39.95 Наша ціна:*$15....
Planetary Herbals, Мексиканський nopal, кактус-опунція повного спектру, 1000 мг, 120 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Planetary Herbals Код Товару:*PTF-10576 Код UPC:*021078105763 Кількість:*120 Tablets MSRP:*$26.50 Наша ціна:*$13.25 Ви економите...