Source Naturals, Бета-каротин, 25000 МО, 250 капсул

Source Naturals, Бета-каротин, 25000 МО, 250 капсул

Source Naturals, Бета-каротин, 25000 МО, 250 капсул

Рейтинг:
Виробник: Source Naturals
Код Товару: SNS-00404
Код UPC: 021078004042
Кількість: 250 Softgels
MSRP: $25.98
Наша ціна: $12.99
Ви економите: $12.99 (50%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Антиоксидантний захист
  • Біологічно активна добавка

Бета-каротин перетворюється організмом в вітамін А в міру необхідності, запобігаючи токсичну накопичення цієї поживної речовини. Вітамін А необхідний для зору, росту, клітинної диференціювання і проліферації, а також цілісності імунної системи. Бета-каротин є також основним компонентом природного антиоксидантного захисту організму від вільних радикалів.

Рекомендації по Застосуванню

1 капсула в день, бажано з їжею.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Source Naturals, Бета-каротин, 25000 МО, 250 капсул

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Бета-каротин
Із всіх каротинів краще всіх вважається бета-каротин, так як саме він краще за всіх уміє перетворюватися на вітамін А, потрапляючи в організм людини.Бета-каротин для нас безпечний – він не викликає ефекту передозування. Справа в тому, що вітамін А він починає перетворюватися лише тоді, коли організм відчуває її брак, а до цього він працює як антиоксидант – в тій формі, в якій надійшов в організм, і працює на совість – його активність значно перевищує активність чистого вітаміну.Як антиоксидант, бета-каротин робить багато: крім того, що він захищає нас від вільних радикалів, він ще і підвищує стресостійкість, допомагає організму швидше адаптуватися в незвичних і складних умовах, пом’якшує вплив радіації, електромагнітних і хімічних забруднень, зміцнює імунітет і підвищує здатність організму опиратися інфекціям. П’ю по 1 капсулі в день
Рейтинг:
вітамін незамінний
П’ємо з чоловіком як профілактичний засіб в комплексі з Омега 3-6-9 і Q-ензимом. Дуже потужний джерело антиоксидантів. Приймати потрібно з їжею, що містить жири – жиророзчинний вітамін.
Рейтинг:
прикольні такі червоні капсулки)
купив, т. к. за нормами потрібно споживати в день 5мг бета-каротину, а в мультивітамінах його зазвичай зовсім трохи, в районі 0,3 мг, решта за рахунок ретинолу, але за нормами потрібен і сам бета-каротин теж. так що п’ю окремо. корисно і як антиоксидант, і для імунітету.
тут у 1 капсулі 15 мг бета-каротину.
тим, хто курить, треба бути обережніше, оскільки за останніми даними у курців прийом 20-30мг на день бета-каротину збільшує ймовірність раку легенів з невідомих причин. але якщо пити не весь час, а курсами по місяцю, потім 1-2 не пити, то в такому дозуванні і курцям має бути безпечно і корисно, ну або подивитися з меншим дозуванням, 10000ме наприклад, це буде 6мг, як раз покриє і денну норму, і небезпеки точно представляти не буде ніякої.
Рейтинг:
ціна склад
за складом, дозуванні і ціною це виявився оптимальний варіант з того, що пропонувалося на момент замовлення. препарат замовлений для комплексного застосування у складі препаратів для лікування песени.
Рейтинг:
Купила для імунітету
Приймаємо всією сім’єю курсами для зміцнення імунітету – Бета-каротин + вітамін С + Цинк. Завдяки ми забули, що таке застуди та ангіни. Мій бідний дитина, який минулої осені лежав у лікарні з ангіною і лімфовузлами завтовшки два пальці, забув, що таке, коли горло болить!
Рейтинг:
вітамін А
Це – вітамін А (бета-каротину. Чим же він такий корисний?
Вітамін А в нашій імунній системі бореться з вірусами, бактеріями та іншими збудниками хвороб, підтримує молодість і здоров’я нашого тіла, покращує гостроту зору, робить шкіру гладкою та еластичною. Каротини в імунній системі підвищують захисну силу власних інтерферонів організму проти збудників хвороб. Насамперед вони захищають від вільних радикалів чутливу зобную, або вилочкової залози, яка являє собою штаб-квартиру імунної системи.
Ця маленька залоза, що розташована за грудиною, з віком зморщується і поступово втрачає свої функції. Вітамін А, як вже довели імунологи, може при достатній концентрації в крові знову викликати зростання зобної залози, а крім того, підвищує кількість білих кров’яних тілець — вартою імунної системи.
Більшість наших окулістів дуже консервативні. Замість того, щоб рекомендувати пацієнтам збільшити споживання вітаміну А, вони на першій консультації прописують окуляри. Сучасні біохіміки вважають таку практику застарілою. Якщо збільшити щоденне споживання вітаміну А, то багато цілком обійшлися б без очок. Цей вітамін — серйозний конкурент нашій оптичної промисловості.
Вітамін А необхідний і в такій делікатній сфері, як любов, секс і продовження роду. По-перше, вітамін з цілком зрозумілої причини потрібен для слизової оболонки статевих органів. По-друге, вітамін А відіграє важливу роль у синтезі прогестерону — проміжного продукту статевих гормонів.
Останнім часом отримані дані про те, що вітамін А тісно пов’язаний з гормоном росту, і обидва вони мають загальні рецептори в клітинах організму. Оскільки в кісток багато спільного з зубами, то це стосується і прикусу наших малюків. Вітамін А зміцнює щелепні кістки і запобігає таким чином неправильний прикус. Крім того, вітамін А збільшує стійкість ясен до інфекцій та запалень.
Тепер, що стосується безпосередньо бета-каротину. Бета-каротин використовується організмом чолостоліття для синтезу вітаміну А. Крім цього, він виявляє виражений антиоксидантний ефект, сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних та інших захворювань, що виникають у зв’язку з підвищеним екологічним навантаженням на людину.
Вітамін А включає групу речовин – ретинол і його ефіри, ретиналь, ретиноевую кислоту. Провітаміном А, крім бета-каротину, є також альфа – і гамма-каротини. Інші каротиноїди (близько 1000) провитаминной активністю не володіють, однак мають самостійне значення як липидрастворимые антиоксиданти і пастки синглетного кисню, як і сам вітамін А. Вітамін А депонується в печінці та для забезпечення їм інших тканин необхідний спеціальний цинк-залежний транспортний білок. Тому дуже непогано брати до цього бета-каротину всю групу каротиноїдів (беру Natural Factors, BetaCareAll, 25,000 IU, 90 Softgels).
Ще б хотілося відзначити, що вітамін А (бета-каротину засвоюється ТІЛЬКИ в присутності жирів в їжі, т. к. є жиророзчинним вітаміном.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Doctor’s s Best, Коензим Q10 високого засвоєння з биоперином, 200 мг, 180 капсул вегетаріанськ... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00329 Код UPC:*753950003293 Кількість:*180 Veggie Caps MSRP:*$69.99 Наша ціна:*$37.50 Ви еконо...
Fungi Perfecti, Імунний захист, Mesima, 60 капсул вегетаріанських Рейтинг:* Виробник:*Fungi Perfecti Код Товару:*FPI-03292 Код UPC:*633422032924 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$31.95 Наша ціна:*$23.96 Ви економите...
AST Sports Science, Мікронізований моногідрат креатину, 2,2 фунта (1000 г)... Рейтинг:* Виробник:*AST Sports Science Код Товару:*ASS-00242 Код UPC:*705077002420 Кількість:*2.2 lbs (1000 g) MSRP:*$49.99 Наша ціна:*$30.21 Ви еко...
Healthy Origins, 5-гідроксітріптофан, 50 мг, 60 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Healthy Origins Код Товару:*HOG-35071 Код UPC:*603573350710 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$16.99 Наша ціна:*$5.48 Ви економите...
Promax Nutrition, Promax LS, енергетичний батончик з арахісовим маслом і шоколадом, низький вміст цу... Рейтинг:* Виробник:*Promax Nutrition Код Товару:*PRM-18891 Код UPC:*743659188919 Кількість:*12 Bars, 2.36 oz (67 g) Each MSRP:*$25.08 Наша ціна:*$18...