Now Foods, Здоров’я передміхурової залози, Клінічна сила, 180 гельових капсул

Now Foods, Здоров’я передміхурової залози, Клінічна сила, 180 гельових капсул

Now Foods, Здоров’я передміхурової залози, Клінічна сила, 180 гельових капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-03349
Код UPC: 733739033499
Кількість: 180 Softgels
MSRP: $65.99
Наша ціна: $37.11
Ви економите: $28.88 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Підтримка простати
 • Клінічно доведена сила пальми сереноа, бета-ситостерол і лікопіну
 • Поживні речовини направленої дії, підтримують здоров’я передміхурової залози
 • Стандарт якості GMP
 • Харчова добавка

Препарат «Здоров’я передміхурової залози» від NOW є взаємодіючим поєднанням рослинних компонентів і поживних речовин, які підтримують здоров’я передміхурової залози. Препарат «Здоров’я передміхурової залози» містить рослинний екстракт пальми сереноа, лікопін, бета-ситостерол, зміст, яких можна порівняти з тими, які продемонстрували свою ефективність у клінічних випробуваннях. Препарат «Здоров’я передміхурової залози» забезпечує додаткову живильну підтримку завдяки цинку, селену, кверцетину та вітаміну D-3, які, як відомо, відіграють важливу роль у забезпеченні оптимальної функції передміхурової залози.

Рекомендації по Застосуванню

В якості харчової добавки приймати по 3 гелевих капсули в день під час їжі. Рекомендується приймати цей продукт разом з препаратами компанії NOW: I3C, Біокомплексом True і Ultra Omega-3.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Здоров’я передміхурової залози, Клінічна сила, 180 гельових капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Ефективний при простатиті
Несподівано швидко допоміг усунути симптоми захворювання і став засобом №1 для профілактики. До знайомства з препаратом за кілька років було проведено декілька курсів місцевих процедур і прийнято безліч спеціальних ліків. Ефект від них був короткочасним або зовсім відсутній, болі і дискомфорт поверталися. Спробували препарат і були приємно здивовані,тепер слово “простатит” залишилося лише у спогадах! Спасибі .com за корисні продукти за приємною ціною!
Рейтинг:
prostate health
180 капсул. Що пив, не пив. На жаль, ніякого ефекту. Кардура 2 мг на ніч набагато краще в плані сечовипускання.
Рейтинг:
працює
Препарат дуже і дуже хороший. Чоловік приймає всього лише тиждень, але результат вже є.
Склад відмінний, в комплексі присутні мінерали, дуже корисні для гормонального балансу і перешкоджають розвитку фіброзу в передміхуровій залозі, а так само найпотужніший комплекс екстрактів трав, які знімають запалення і борються з вільними радикалами.
Капсули досить великі, але ковтаються легко. Приймати треба по 3 штуки в день, що не завжди зручно. 4 зірки ставлю за ціну ( могло бути і дешевше). І ще , мені здається , що вітамін D у великій дозуванні, якщо приймаєте ще якісь комплекси, то треба обов’язково дивитися, що б не було надлишку цього вітаміну.
Якщо мій відгук корисним – натисніть Так, дякую.
Рейтинг:
Для профілактики чоловічих проблем.
Цей препарат також купувався для батька і теж за його словами як і іншого від цієї ж фірми був схвалений.Я теж подумую пропити його в майбутньому для профілактики,т. к. проблеми у чоловіків після сорока практичеки у кожного другого,і проблему краще попередити ніж потім її лікувати.Препарат є підтримкою здоров’я передміхурової залози і може допомогти при простатиті неінфекційного походження, що виникає із-за застою крові і лімфи в малому тазі через порушення гормонального рівноваги, шкідливих звичок, малорухливого способу життя, нерегулярне статеве життя, сильних переохолоджень. При простатиті, викликаний інфекцією, він не допоможе.
Активними діючими речовинами в препараті є: цинк (100% від денної норми): сприяє регенерації тканин простати; екстракт пальми сереноа (екстракт пальметто)- це препарат з плодів пальми сереноа або карликової пальми, що росте на східному узбережжі Північної Америки. Наукові дослідження виявили в цих плодах наявність компонентів, що пояснюють тонізуючий вплив на репродуктивну систему. Тому плоди пальми сереноа рекомендують при збільшенні передміхурової залози та для лікування імпотенції; Олія насіння гарбуза – сприяє нормалізації діяльності передміхурової залози, оскільки є найбільш багатим рослинним джерелом цинку; Лікопін – Все каротиноїди, і в тому числі лікопін, є есенціальними факторами, що перешкоджають розвитку онкологічних захворювань, в тому числі аденоми передміхурової залози. Чинить протизапальну дію, знімає больові відчуття, нормалізує процес сечовипускання. Якщо відгук був вам корисний, натисніть, будь ласка, Так.Дивіться інші відгуки на моїй сторінці(кликнике на VLAD-I-MIR в шапці відкликання)Спасибі.
Рейтинг:
Якщо треба, то треба
Брав одному на пробу баночку на 90 капсул. Працює! Тепер замовив велику банку! І користь і вигода в одній банці.
Рейтинг:
Ефективний при простатиті
Несподівано швидко допоміг усунути симптоми захворювання і став засобом №1 для профілактики. До знайомства з препаратом за кілька років було проведено декілька курсів місцевих процедур і прийнято безліч спеціальних ліків. Ефект від них був короткочасним або зовсім відсутній, болі і дискомфорт поверталися. Спробували препарат і були приємно здивовані,тепер слово “простатит” залишилося лише у спогадах! Спасибі .com за корисні продукти приємною ціною!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Doctor’s s Best, Гірка настоянка з бетаїну гідрохлориду, пепсину та генцианы (Betaine HCl, Pep... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00315 Код UPC:*753950003156 Кількість:*360 Capsules MSRP:*$39.99 Наша ціна:*$20.15 Ви економит...
Now Foods, Концентрат алое віра, 4 рідких унцій (118 мл) Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-03030 Код UPC:*733739030306 Кількість:*4 fl oz (118 ml) MSRP:*$11.99 Наша ціна:*$6.74 Ви економите:*$5...
Garden of Life, Vitamin Code, Необроблені антиоксиданти, 30 рослинних капсул UltraZorbe... Рейтинг:* Виробник:*Garden of Life Код Товару:*GOL-11378 Код UPC:*658010113786 Кількість:*30 Veggie Caps MSRP:*$22.64 Наша ціна:*$16.30 Ви економите...
Life Extension, Мелатонін, 3 мг, 60 пастилок Рейтинг:* Виробник:*Life Extension Код Товару:*LEX-33206 Код UPC:*737870332060 Кількість:*60 Lozenges MSRP:*$8.00 Наша ціна:*$6.00 Ви економите:*$2....
Larabar, Яблучний пиріг, 16 батончиків, 1,6 унції (45 г) кожен Рейтинг:* Виробник:*Larabar Код Товару:*HFD-45302 Код UPC:*021908453026 Кількість:*16 Bars, 1.6 oz (45 g) Per Bar MSRP:*$27.04 Наша ціна:*$22.57 Ви ...