Now Foods, Пиколинат хрому, 200 мкг, 250 капсул

Now Foods, Пиколинат хрому, 200 мкг, 250 капсул

Now Foods, Пиколинат хрому, 200 мкг, 250 капсул

Рейтинг:
Виробник: Now Foods
Код Товару: NOW-01422
Код UPC: 733739014221
Кількість: 250 Capsules
MSRP: $14.99
Наша ціна: $8.43
Ви економите: $6.56 (44%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Кофактор інсуліну
 • Підтримує здоровий метаболізм глюкози
 • Не містить ГМО
 • Дієтична добавка
 • Мінерали
 • У сімейній власності з 1968 р.
 • GMP – гарантована якість

Хром є важливим мікроелементом, найвідомішим за його роль в якості кофактора інсуліну. Тому хром вкрай важливий для підтримки здорової обміну глюкози і вуглеводів; тим не менш, він також має важливе значення для утилізації жиру і білка. Наукові дослідження також показують, що він може грати певну роль в профілактиці серцево-судинних захворювань. Будучи частиною здорової дієти і програми фізичних вправ, пиколинат хрому може допомогти зберегти здоровий рівень цукру в крові в межах норми, а також підтримати здоровий склад тканин тіла.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте щодня по 1 капсулі під час їжі.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Now Foods, Пиколинат хрому, 200 мкг, 250 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
дуже потрібний продукт для організму!
Всі ми знаємо, що дефіцит хрому призводить до розвитку диабетоподобного захворювання і може формувати діабет 2 типу. На обмін хрому впливають наступні фактори-харчовий раціон з високим вмістом вуглеводів(у тому числі борошняні , кондитерські вироби і тд), стреси, інтенсивна фізичне навантаження, білкове голодування, інфекції і тд, які призводять до зниження концентрації хрому в плазмі крові та підвищеного виділення його з сечею.Якщо хрому немає у складі полівітамінів в потрібній кількості (200 мкг) або Ви вітаміни не п’єте, Вам допоможе цей препарат! Дуже хороша форма (пиколинат)! Спробуйте пропити хоча б місяць! Ви дійсно побачите, що пропаде тяга до солодкого! Ви відчуєте себе набагато краще! Загалом, рекомендую! Буду рада, якщо і інші мої відгуки допоможуть Вам визначитися з вибором!
Рейтинг:
Позбутися від тяги до солодкого легко!
Прочитала в одному журналі про досвід дівчини, як вона трималася, щоб не їсти солодке. У мене як мені здавалося з цим проблем не було, і я теж вирішила пройти цей шлях )) Трималася тиждень, потім нереально почало ковбасити, дуже хотілося солодкого, або просто понюхати цукор! Докотилася ))
Солодке як наркотик. Трималася двадцять днів, потім накотилася апатія, пригнічений настрій. Зрозуміло стало, що так продовжуватися не може і тоді купила заповітну баночку. Особі не розраховувала, що як то мені допоможе. Тільки хотілося солодкого або вже не хотілося, така апатія.
Через тиждень або близько того я ожила! Солодке?! Фі, спасибі, не треба, краще дайте помідорки )) Перебудувалася легко. Закінчила успішно експеримент. І продовжила пити добавку по два рази в рік, як відчуваю накочується хвилю “хочу торт, такий, такий і ще он тих дві штуки”, зрозуміло що пора почати приймати добавку. Зараз все чудово, навчилася замінювати цукерки смачним і корисними снекками типу суміші горіхів або сухофруктів без цукрового обсипання, і смачні батончики які часто готую сама.
А ще добавку добре приймати діабетикам! У мами виявили це захворювання не так давно та після консультації зі своїм лікарем вона схвалила прийом. Зараз добавка її постійний супутник, тримає рівень цукру під контролем.
Рейтинг:
На солодке більше не тягне
Купувала цей хром з однією метою – зменшити тягу до солодкого, з цим завданням він впорався на 100% і не викликав ніяких побічних дій з боку ЖКГ. У мене немає великої залежності від солодкого, але після обіду частенько тягнуло “зажувати” чим-небудь смачненьким, тепер такої тяги у мене більше немає. Приймаю після сніданку по 1 капсулі.
Рейтинг:
При діабеті 1 типу інсуліну треба менше!!!
У мого чоловіка діабет 1 типу вже протягом 22 років. Він регулярно коле інсулін, 85 одиниць на добу. Замовила йому цей хром і він став приймати його по 1 шт. на день вранці після сніданку.
Ми спочатку були в подиві, так як кожен день у нього став падати цукор нижче рівня, доходило до 2,5 М/моль, так як дозу інсуліну він колов звичайну. Йому довелося частіше перевіряти рівень цукру в крові і він зрозумів, що дозу потрібно знизити. І тепер його доза знизилася на 15 одиниць інсуліну, а так само він схуд на 3 кг, був 90 кг, став 87 кг Він зауважив, що тепер не тягне з кожним прийомом їжі є хліб.
Тому рекомендую цей препарат не тільки тим хто хоче схуднути і у кого діабет 2 типу, але і тим у кого інсулінозалежний діабет 1 типу.
Якщо мій відгук був для вас корисним, натисніть “Так” або “Yes”. Ще більше моїх відгуків ви можете прочитати натиснувши на моє ім’я JuliaFlood зверху відкликання.
Рейтинг:
начебто працює
начебто працює в боротьбі з тягою до солодкого. але хелат хрому був більш ефективним
Рейтинг:
Працює
Я займаюся спортом, люблю солодке. Споживання вуглеводів призводить до того , що хром виводиться з організму, нестача хрому запускає тягу до солодкого і борошняному і так по колу. Цей продукт на мені почав працювати після 2 тижнів застосування. Дійсно знижує потребу в солодкому. Краще приймати з ранку. Якщо відгук був корисний натисніть “ТАК”.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Frontier Natural Products, Органічна подрібнена і просеянная кропива, пекучий лист, 16 унцій (453 р)... Рейтинг:* Виробник:*Frontier Natural Products Код Товару:*FRO-00961 Код UPC:*089836009616 Кількість:*16 oz (453 g) MSRP:*$20.80 Наша ціна:*$11.70 Ви...
Boiron, Single Remedies, Мідь металликум, 6C, прибл. 80 гранул Рейтинг:* Виробник:*Boiron, Single Remedies Код Товару:*BOS-25508 Код UPC:*306960255086 Кількість:*Approx 80 Pellets MSRP:*$7.90 Наша ціна:*$6.63 Ви...
California Xtracts, даміана, 1 рідка унція (30 мл) Рейтинг:* Виробник:*Произведено Код Товару:*CXT-00397 Код UPC:*898220003976 Кількість:*1 fl oz (30 ml) MSRP:*$11.35 Наша ціна:*$9.48 Ви економите:*$...
Nutricology, Мелатонін, 20 мг, 60 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Nutricology Код Товару:*ARG-51580 Код UPC:*713947515802 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$38.32 Наша ціна:*$21.67 Ви економите:*$...
LypriCel, Липосомальный В комплекс плюс, 30 пакетів, 0,2 рідких унцій (6 мл) кожен... Рейтинг:* Виробник:*LypriCel Код Товару:*LYP-00122 Код UPC:*858514001224 Кількість:*30 Packets, 0.2 fl oz (6 ml) Each MSRP:*$42.95 Наша ціна:*$35.26...