Natrol, Ізофлавони сої, 60 капсул

Natrol, Ізофлавони сої, 60 капсул

Natrol, Ізофлавони сої, 60 капсул

Рейтинг:
Виробник: Natrol
Код Товару: NTL-00925
Код UPC: 047469009250
Кількість: 60 Capsules
MSRP: $7.89
Наша ціна: $4.50
Ви економите: $3.39 (43%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Підтримка в період менопаузи
  • Зменшує припливи крові до голови і нічне потовиділення
  • Харчова добавка

Натуральні ізофлавони сої підтримують в період менопаузи, усуваючи припливи крові до голови і нічне потовиділення. Кількість ізофлавонів сої, необхідних для підтримання здоров’я, складно забезпечити в сучасному раціоні. Саме тому, компанія Natrol пропонує необхідну кількість у вигляді добавок, щоб допомогти зберегти ваше здоров’я на різних етапах життя. Ізофлавони сої від компанії Natrol отримані з генетично немодифікованоїсої.

Рекомендації по Застосуванню

Приймайте 5 капсул один раз на день під час їжі.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Natrol, Ізофлавони сої, 60 капсул

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Рейтинг:
Виручалочка для жінок
Пила ізофлавони сої місцевого виробництва для пом’якшення набирає обертів клімаксу. Виявилося, що можна купити дешевше в два рази. Та й склад виявився крапельку сильніше. Вирішила спробувати.
Після місяця використання трохи стали проявлятися пітливість і безсоння – мабуть 1-ої капсули в день недостатньо. Підвищу дозу до двох капсул і буду замовляти ще – рекомендую і вам, відмінний вибір і дешевше ніж в наших аптеках (навіть з урахуванням доставки).
Думаю, молодим дівчатам з важкими симптомами ПМС – можна обмежитися і одним капсулою. Але при прийманні для нівелювання клімактеричних розладів необхідно приймати мінімум від 2 капсул.
Також корисно знати, що ізофлавони сої дуже корисний продукт не тільки для нашого тендітного жіночого здоров’я, але і для наших судин і капілярів. Так що рекомендую!
Якщо відгук вам корисний – натисніть кнопочку Так.
Рейтинг:
Мамі не допомогли
Купила мамі на тлі яскраво виражених вікових симптомів – нічна пітливість, моторошні припливи, втома, дратівливість. Вона пила разом з Червоним конюшиною. Не допомогли ніяк, навіть з’явилася ще більша сонливість. Потім на прийомі у гінеколога доказової медицини дізналися, що ізофлавони допомагають тільки в азіатських країнах, тому що їх дівчата з юності споживають з їжею якийсь компонент, який допомагає їм зберегти молодість. Для російських жінок, на жаль, вітаміни можуть виявитися неефективними саме із-за відсутності даного компонента в організмі.
Рейтинг:
Шкода, не зможу оцінити.
Ще один продукт який замовила , чекала з нетерпінням, і поки йшла посилка ,натрапила на інформацію про вплив сої на щитовидну залозу.Так от виявляється ізофлавони сої можуть пригнічувати функцію ферменту пероксидази, який необхідний для виробництва гормонів щитовидної залози.З моїм гіпотиреозом не варіант. Шкода.
Рейтинг:
Natrol, Ізофлавони сої ПРАЦЮЮТЬ!!!”
Natrol, Ізофлавони сої чудово виконують свої функції.Вживаю разом з червоним конюшиною і чорним клопогоном при нестачі жіночих естрогенів, а саме: Лютеотропин – 27,93; Фоликулостимулирующий гормон – 53,92;Естрадіол – 76,00, При таких результатах гінеколог призначив мені ФЕМІНАЛ на багатьох жінок він не діє і їм призначають гормони, а гормони це ПЕКЛО. Відверто кажучи ФЕМІНАЛ я і не пробувала, а вивчила його склад і купила все на улюбленому сайті .Купую відразу 4 банки, т. к. п’ю по 5 штук в день. У березні буду робити УЗД і знову аналізи, після відпишу.
Рейтинг:
Не помітно.
Думала, допоможе при мастопатії, але немає.
Рейтинг:
Реально врятував від припливів
Ті, хто зіткнувся з припливами, знають, що позбутися від них досить непросто. Я перепробувала чимало коштів, реально допомагали тільки “Клималанин” і “Доппельгерц Менопауза”. Однак тільки спочатку, через деякий час при повторному прийомі вони зменшували тривалість припливів, але їх частота залишалася колишньою, і ночами 3-4 рази раніше я прокидалася, обливаючись потом.
Вирішила спробувати Ізофлавони сої виробництва Natrol,. Кілька засмутило, що дозування невелика – у капсулі всього 10 мг. Той же Доппельгерц містить (крім безлічі вітамінів) 50 мг ізофлавонів сої в одній таблетці. Вирішила їх поєднувати. Вранці – одна таблетка ДГ, увечері – дві капсули Ізофлавонів. І це спрацювало! Через 2 тижні від припливів не залишилося й сліду!Хочу допити препарати в такому поєднанні місяць, а потім перейти на підтримку гормонального фону тільки Изофлавонами по парі капсул в день.
Думаю, що аналогічний результат я б отримала і від одних Ізофлавонів, якщо б приймала їх як рекомендовано – 5 капсул за раз щодня.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Thorne Research, Crucera-SGS, 60 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Thorne Research Код Товару:*THR-66001 Код UPC:*693749660019 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$53.26 Наша ціна:*$53.25 Ви економит...
Natrol, Ягоди асаї, очищення за вихідні, 3 частина програми Рейтинг:* Виробник:*Natrol Код Товару:*NTL-05530 Код UPC:*047469055301 Кількість:*3 Part Program MSRP:*$12.29 Наша ціна:*$7.04 Ви економите:*$5.26 (...
Atkins, Батончики з темним шоколадом, 5 батончиків, 1.6 унцій (44 р.) кожен... Рейтинг:* Виробник:*Atkins Код Товару:*ATK-02572 Код UPC:*637480025720 Кількість:*5 Bars, 1.6 oz (44 g) Per Bar MSRP:*$8.92 Наша ціна:*$6.70 Ви екон...
Cardiovascular Research Ltd., Tri-Salts, 200 г Рейтинг:* Виробник:*Cardiovascular Research Ltd. Код Товару:*CVR-03492 Код UPC:*696859034923 Кількість:*200 g MSRP:*$8.95 Наша ціна:*$8.53 Ви економ...
California Gold Nutrition, Трибулус, 1000 мг, 60 таблеток Рейтинг:* Виробник:*California Gold Nutrition Код Товару:*CGN-00663 Код UPC:*898220006632 Кількість:*60 Tablets MSRP:*$10.95 Наша ціна:*$9.99 Ви еко...