MuscleMeds, Carnivor, біологічно синтезований ізолят яловичого білка зі смаком фруктового пуншу (1848 р)

MuscleMeds, Carnivor, біологічно синтезований ізолят яловичого білка зі смаком фруктового пуншу (1848 р)

MuscleMeds, Carnivor, біологічно синтезований ізолят яловичого білка зі смаком фруктового пуншу (1848 р)

Рейтинг:
Виробник: MuscleMeds
Код Товару: MME-00216
Код UPC: 891597002160
Кількість: 4.1 lbs (1848 g)
MSRP: $81.99
Наша ціна: $46.99
Ви економите: $35.00 (43%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

  • Технологія анаболической затримки азоту.
  • Технології, які працюють.
  • На 350% більш висока концентрація, ніж в стейку. Більше, ніж у сироваткових протеїнах.
  • Технологія анаболической затримки азоту (ANRT) забезпечує переробку амінокислот і знижує викид аміаку.
  • Містить високу концентрацію анаболічних амінокислот з чистої яловичини.
  • Збагачений креатином і BCAAs.
  • Передові технології додання смаку.
  • Без жирів, холестерину і цукру.
  • Харчова добавка.
  • Натуральні та штучні ароматизатори.

Ще більше результатів з Carnivor — «Перший у світі ізолят яловичого білка»
Давно відомо, що для побудови тіла і збільшення сили бодібілдери та пауерліфтери споживають велику кількість яловичини. Сперечатися наявністю у яловичого білка анаболічного ефекту неможливо. Запитайте будь-якого бодібілдера і він скаже, що краще всього він набирає масу і показники сили, споживаючи яловичину. Але сьогодні, завдяки розробці передового біологічно синтезованого яловичого білка, MuscleMeds вдалося створити найбільш затребуваний в історії протеїновий коктейль для нарощування м’язів. Carnivor несхожий ні на які інші продукти.
Перший у світі цілісний ізолят яловичого білка — більше концентрації амінокислот, ніж в сироватці
Завдяки передовим технологіям екстракції, очищення, гідролізу та ізоляції, ізолят яловичого білка від Carnivor зберігає високий анаболічний ефект яловичини при більшій концентрації амінокислот, ніж в інших джерелах білка, що використовуються в харчових добавках (включаючи сироватку, сою, молоко і яйця). Ізолят яловичого білка Carnivor містить на 350% більше анаболічних амінокислот, ніж отборнейшая яловича вирізка!
Технологія анаболической затримки азоту (ANRT) забезпечує переробку амінокислот і знижує викид аміаку
ANRT — це величезний прорив у світі анаболічних харчових добавок. Хоча білок критично важливий для росту м’язів, іноді він може знижувати показники сили і маси, якщо азотовмісні продукти розпаду амінокислот, так як аміак, не переробляються заново в анаболическую тканину або яким-небудь чином нейтралізуються. Технологія ANRT розроблена спеціально, щоб забезпечити зворотний захоплення амінокислот і переробку їх в м’язові клітини з запобіганням накопичення токсичних відходів типу аміаку. Для забезпечення циклу ANRT і утримання азоту в суміші Carnivor містяться GKG (глютамін-альфа-кетоглютарат), OKG (орнітин-альфа-кетоглютарат), AKG (альфа-кетоглютарат) і KIC (альфа-кетоізокапроат).
У 20 більше креатину, ніж у стейку
Одна з переваг яловичини як джерела білка — від природи високий вміст креатину. Яловичина — один з кращих його природних джерел. Щоб ще більше посилити анаболічні активацію і ефект збільшення об’єму клітин, а також дати вашим м’язам неймовірний імпульс до зростання та розвитку, в кожній порції Carnivor міститься в 20 разів більше креатину, ніж в будь-якому природному яловичому продукті.
Додаткові BCAA-кислоти для більшого анаболічного і антикатаболического ефекту
Для посилення анаболічного ефекту продукту Carnivor, крім очищеного ізоляту яловичого білка, в ньому містяться додаткові амінокислоти з розгалуженою ланцюгом (BCAA). Підвищений вміст BCAA сприяє синтезу білка, зменшення катаболізму, поліпшенню показників на тренуваннях і зниження м’язової втоми.
Про ненажерлевому потяг до високоякісної яловичини серед накачаних хлопців ходять не менші легенди, ніж про їх надлюдською силою. Стародавні воїни, древньогрецькі атлети, римські гладіатори і сучасні культуристи щодня з’їдали і з’їдають величезну кількість яловичини, щоб набрати м’язову масу і підстьобнути сили в бою. У сучасному світі ця традиція харчування для сильних тілом і духом в світі бодібілдингу знайшла своє продовження з продуктом Carnivor!

Рекомендації по Застосуванню

Щоб приготувати смачний протеїновий коктейль, в шейкері змішайте 1 мірну ложку порошку Carnivor з 300 мл холодної води. Протеїновий коктейль може пінитися після змішування.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар MuscleMeds, Carnivor, біологічно синтезований ізолят яловичого білка зі смаком фруктового пуншу (1848 р)

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Controlled Labs, Помаранчева тріада, мультивітамін, формула для суглобів, травлення та імунітету, 27... Рейтинг:* Виробник:*Controlled Labs Код Товару:*COL-00140 Код UPC:*895328001408 Кількість:*270 Tablets MSRP:*$56.99 Наша ціна:*$35.06 Ви економите:*...
Doctor’s s Best, Гірка настоянка з бетаїну гідрохлориду, пепсину та генцианы (Betaine HCl, Pep... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00315 Код UPC:*753950003156 Кількість:*360 Capsules MSRP:*$39.99 Наша ціна:*$20.15 Ви економит...
Source Naturals, Чоловіча життєва сила, 180 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01920 Код UPC:*021078019206 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$83.98 Наша ціна:*$41.99 Ви економите:*...
Nutricology, MultiMin, 120 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Nutricology Код Товару:*ARG-50210 Код UPC:*713947502109 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$23.91 Наша ціна:*$13.46 Ви економите:*...
Clif Bar, Luna, Цільні поживні батончики для жінок, шоколад і кокос, 15 батончиків, 1,69 унції (48 г... Рейтинг:* Виробник:*Clif Bar Код Товару:*CBI-20069 Код UPC:*722252200693 Кількість:*15 Bars, 1.69 oz (48 g) Per Bar MSRP:*$31.34 Наша ціна:*$23.25 В...