Life Flo Health, Life Flo Health, Магнієве масло, 237 мл

Life Flo Health, Life Flo Health, Магнієве масло, 237 мл

Life Flo Health, Life Flo Health, Магнієве масло, 237 мл

Рейтинг:
Виробник: Life Flo Health
Код Товару: LFH-40530
Код UPC: 645951405308
Кількість: 8 oz (237 ml)
MSRP: $11.69
Наша ціна: $7.47
Ви економите: $4.22 (36%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Натуральний продукт
 • Розчин хлориду магнію
 • З древніх відкладень Цехштейнского моря
 • 100% чистота
 • Розчин високої концентрації
 • Перший сорт
 • Оптимально для здоров’я

Чистий бишофитовый розсіл – високо концентрований розчин хлориду магнію, який поставляється без змін. Видобувається в надрах Нідерландів у древніх відкладеннях Цехштейнского моря. Можна використовувати щодня, не залишає жирних слідів і неприємного запаху. Містить приблизно 66 мг элементального магнію в 4 распылениях або 560 мг на чайну ложку.

Рекомендації по Застосуванню

Розпорошити 4-5 разів на шкіру і помасажувати. Через деякий час на місцях нанесення може з’явитися біла кірка. Це сіль, не впитавшаяся в шкіру, її можна зняти або змити. Додайте 60 мл у ванну або ванну для ніг і пориньте на 20-30 хвилин. Також можна використовувати як дезодорант.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Life Flo Health, Life Flo Health, Магнієве масло, 237 мл

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Розігріваюча маска, після якої повально лізе новий підшерсток
Ефект від нанесення на корені як від перцевої або гірчичною маски – жжот ніпадецкі! Хоча у всіх ступінь печіння індивідуальна. Роблю маску на ніч – рясно втираю в корені, масажую так, що з відчуттям сунула голову в багаття, потім ще закутую в целофан і вовняну шапочку – і спатоньки. Головна умова застосування цього засобу – регулярність. Стабільно раз в тиждень термопытка і вже через два ви помітите нові крихітні волоски, які вперто лізуть серед загальної маси шевелюри. Спочатку я їх шукала кожен день і вперто не знаходила – проділ і проділ, немає ніякого підшерстя, хоча у подруг вперто ліз так наочно, що завидно. Потім я звернула увагу, що мої волосся ростуть від лоба до потилиці. Так що через пару тижнів у мене на скронях завилися нові короткі прядочкі і потім вже далі-далі-далі заросло. Ефект – дивовижний! Ніяким іншим засобом мені не вдавалося домогтися такої нагядной і швидкої стимуляції росту волосся! Якщо відгук був Вам корисний, будь ласка, виберіть YES.
Рейтинг:
поповнення магнію трансдермально і у кого проблеми з шевелюрою.
магнієве масло використовують для трансдермального відновлення рівня магнію при м’язових болях, спазмах і проблеми в суглобах. Для корекції засвоєння кальцію, міцності зубної емалі і кісток. Для росту і запобігання випаданню волосся. При хронічної втоми і нервових перевантаженнях. Для профі-лактики ПМС. При варикозному розширенні вен.
Ті, у кого травна система не сприймає магній, добре поповнювати нестачу магнію трансдермально. Через шкіру магній поглинається майже на 90 %. Норма в день 15-20 вспрысков. Наносити на руки, ноги , хворі місця і добре втирати, можна не змивати.
У кого проблеми з випадінням волосся або повільно ростуть, магнієве масло мало не панацея. Воно покращує кровообіг.
Я ,перед миттям голови ,наношу на коріння волосся, добре втираю, закутую хвилин на 30 і вмываю. Змивається добре. Не залишається жирної плівки.
Рейтинг:
Ефективний засіб для стимуляції росту волосся і насичення організму магнієм.
Чистий висококонцентрований розчин хлориду магнію. Відразу після нанесення може залишати невеличке відчуття маслянистості, але він не містить масла і швидко вбирається. Почитавши відгуки про цей товар на сайті, може скластися враження, що Магнієве Масло – просто панацея від випадіння волосся. Насправді це не зовсім так. Причини випадіння волосся можуть бути абсолютно різні і треба розбиратися в кожному конкретному випадку. Наприклад, у мене сильне випадання волосся було пов’язане з недоліком заліза в організмі(при хорошому гемоглобіні в 130 одиниць рівень феритину впав до 9). Тому спочатку необхідно було привести в норму вміст заліза в організмі, для чого протягом 2х місяців я брала рекомендовані лікарем препарати. Феритин піднявся до 30, випадання волосся припинилося. Ура!! І ось тоді постало питання про відновлення втраченої шевелюри. І саме на ЦЬОМУ ЕТАПІ Магнієве Масло стало одним з головних компонентів процесу(плюс вітаміни і спец.Бади)!!! При нанесенні на шкіру голови магнієвий розчин викликає прилив крові, що поліпшує місцевий кровообіг, насичує клітини киснем, очищає коріння волосся і шкіру навколо них від мертвих клітин і жиру, змішаних з відмерлими клітинами. За допомогою цього ефекту коріння і шкіра голови починає “дихати”, відбувається стимуляція коріння, волосся зміцнюються і прискорюється їх зростання. У мене при застосуванні даного продукту активно лізе відмінний підшерстя. І його багато, що не може не радувати)) Якщо просто розпилювати на шкіру голови, то нічого не відбувається. Необхідний масаж-втирання засобу. І чим активніше ви будете це робити, тим сильніше буде палити. Але без цього ефекту розігріву не вийде. Тому рекомендується дозувати активність масажу за своїми відчуттями. Після цього надівається тепла шапочка і витримується мінімум 30 хвилин. Іноді я лягаю спати з такими волоссям, а вже вранці мою голову. З волосся легко змивається і не залишає жирності. ##### . Крім того, даний препарат рекомендується для зняття м’язових і суглобових болів. При зіткненні з шкірою потрапляє всередину організму і заповнює так же недолік в ньому магнію, який важін для нервової системи. Фахівці називають цю процедуру трансдермальною терапією.####Великий обсяг при невеликій витраті, тому вистачить дуже надовго. Зручний розпилювач. Правда іноді він починає працювати не дуже добре. У цьому випадку допомагає елементарне прополіскування у воді від засохлих солей магнію.
Рейтинг:
ну дуже подобається моїм волоссю!
Волосся стали менше випадати дуже радує.
Рейтинг:
Пробуємо
Поки шаленого зростання волосся не спостерігаю, хоча користуються ве його регулярно. завдала по проділах, помассировала, зачесала, закутала і спати. Змивається легко. Чекаю ефекту:)
Рейтинг:
не палить
Не розумію, голову голови не чекає. І масаж робила, і терла. Купила для росту волосся. У цьому моменті – провал.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Country Life, Omega 3 Mood, 180 желатинових капсул Рейтинг:* Виробник:*Country Life Код Товару:*CLF-04121 Код UPC:*015794041214 Кількість:*180 Softgels MSRP:*$62.99 Наша ціна:*$40.17 Ви економите:*$2...
Jarrow Formulas, CarnitAll, 90 капсул Рейтинг:* Виробник:*Jarrow Formulas Код Товару:*JRW-02011 Код UPC:*790011020110 Кількість:*90 Capsules MSRP:*$28.95 Наша ціна:*$15.73 Ви економите:*...
Now Foods, Eve, Мультивітаміни для жінок в капсулах, без заліза, 120 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-03798 Код UPC:*733739037985 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$16.86 Ви економите:*$1...
Gaspari Nutrition, Anavite, найкращий полівітамін для продуктивності, 180 таблеток... Рейтинг:* Виробник:*Gaspari Nutrition Код Товару:*GSN-00698 Код UPC:*646511006980 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$52.99 Наша ціна:*$29.99 Ви економите...
EuroPharma, Terry Naturally, Terry Naturally, Tri-Iodine, 25 мг, 30 капсул Рейтинг:* Виробник:*EuroPharma, Terry Naturally Код Товару:*EUR-19003 Код UPC:*367703190033 Кількість:*30 Capsules MSRP:*$22.95 Наша ціна:*$18.36 Ви...