Healthy Origins, Пробіотики, 30 мільярдів мікроорганізмів, 7 капсул

Healthy Origins, Пробіотики, 30 мільярдів мікроорганізмів, 7 капсул

Healthy Origins, Пробіотики, 30 мільярдів мікроорганізмів, 7 капсул

Рейтинг:
Виробник: Произведено
Код Товару: HOG-55512
Код UPC: 603573555122
Кількість: 7 Vcaps
MSRP: $7.99
Наша ціна: $2.99
Ви економите: $6.00 (75%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Натуральна продукція без вмісту ГМО
 • Підтримує здоров’я травної та імунної системи
 • 8 штамів і 30 мільярдів утворюють колонії одиниць
 • Не вимагається зберігання в холодильнику
 • Захист від шлункового соку
 • FloraFit
 • Харчова добавка

Пробіотики Healthy Origins – це сильнодіючий склад з 8 корисний штамів бактерій і 30 мільярдів утворюють колонії одиниць (КУО), що сприяють формуванню позитивного балансу мікрофлори в кишечнику. Добавки в вигляді пробіотиків відновлюють і підтримують колонії корисних бактерій, які знищуються під впливом стресу, антибіотиків і порушень роботи шлунково-кишкового тракту. Пробіотики Healthy Origins містять 30 мільярдів штамів бактерій, які не руйнуються під впливом шлункового соку, потрапляють у травний тракт для надання позитивного ефекту. Для збереження консистенції Пробіотик Healthy Origins необхідно зберігати при кімнатній температурі або в холодильнику.

Рекомендації по Застосуванню

В якості харчової добавки приймайте 1 (одну) капсулу один-два рази в день під час або до їжі.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Healthy Origins, Пробіотики, 30 мільярдів мікроорганізмів, 7 капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Особливого результату не відчула
ПЛЮСИ: велика кількість мікроорганізмів, пробіотики корисні для організму, взявши пробник можна зрозуміти чи є алергія. МІНУСИ: для того, щоб відчути ефект в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту необхідно пропити більш ніж 7 капсул. Брала в якості пробника, щоб зрозуміти чи не буде у мене алергії, якщо візьму повну версію цих пробіотиків. Організм сприйняв нормально, тому купила і велику баночку. Для того, щоб пробіотики не виявилися викинутими грошима на вітер, бажано спочатку провести очищення кишечника від шлаків, для цих цілей можна придбати Трифалу (аюрведичне засіб з 3х трав, є тут на ), Крюгер (побороти кишкових паразитів), далі можна пропити пробіотики, ну і закріпити результат пребіотиками. Пробіотики – це препарати та харчові продукти, що містять живі бактерії з числа представників нормальної мікрофлори кишечника. Завдання пребіотиків – стимулювати розвиток власної мікрофлори людини. Тому при стандартних схемах лікування спочатку використовуються пробіотики для придушення умовно-патогенної мікрофлори, а потім призначаються пребіотики. Всім здоров’я! Зняла бал з-за мінуса. Якщо мій відгук був Вам корисний, натисніть, пжл, “ТАК”. Спасибі! Читайте інші мої відгуки натиснувши на kvinna.
Рейтинг:
Найкращі пробіотики
Відмінні, сильнодіючі пробіотики з 8 видами корисних бактерій і величезним вмістом мікроорганізмів в одній капсулі – 30 млрд.
Пробіотики у мене завжди є вдома, пробую різні, п’ю їх курсами для хорошої роботи травної системи і підтримки імунної системи. Що таке хронічний гастрит і молочниця вже встигла забути.
Пробіотики необхідно періодично приймати і дорослим, і дітям. Мікрофлора кишечника вбивається поганим харчуванням, стресами, антибіотиками. І дуже важливо допомагати організму відновлювати втрачений позитивний баланс. Від здоров’я шлунково-кишкового тракту залежить і загальне самопочуття і стан шкіри, і стан зубів, і свіже дихання, і багато іншого…
Ці пробіотики Healthy Origins привернули своїм величезною кількістю мікроорганізмів на одну капсулу – 30 млрд. У більшості пробіотиків їх 5 млрд. Т. е. ці в 6 разів ефективніше! Після цієї пробної баночки на 7 капсул купила повну версію – 60 шт.
У складі найпотрібніші корисні бактерії. Ще одне відмінне для них застосування – домашній кефір. Я кладу одну капсулу на три літри, виходить дуже смачний кефірчик.
……………………………………..
Відгуки про продукцію з реальними фотографіями можна знайти в моєму Живому Журналі.
Посилання на нього в профілі під аватаркою у вигляді синього олівця!
Щоб зайти у профіль, натисніть на мій нік Telepuzik10
Рейтинг:
діють!
Відмінні пробіотики! Оцінивши пробник, замовила повноцінну упаковку. Навіть тижневий курс, проведений після отримання пробника, врятував від періодичного бурчання в животі.
Рейтинг:
пробіотики
Відновлює роботу кишечника, прибирає здуття ,з’являється легкість у животі, у мене був такий же легкий послаблюючий ефект.
Правильною роботою шлунково-кишкового тракту є насправді випорожнення кілька разів на день, і наприклад, коли я тиждень перебуваю на вегетаріанській дієті, саме так починає працювати кишечник. І ось була здивована, коли навіть від 7 капсул відчула той же ефект.
Кишечник починає працювати правильно, мікрофлора поповнюється корисними мікроорганізмами, біфідо, лактобактеріями ,і тут у складі їх цілих 8, та ще й ці пробіотики містять 30 мільярдів штамів бактерій, які не руйнуються під впливом шлункового соку. Зазвичай в різних складах, російських в тому числі всього приблизно 5 млрд. штамів і всього 2-4 виду, а тут їх 8!
Кілька років тому в мене був виражений дисбактеріоз, і я почала пробувати різні склади, в тому числі, і була здивована, що ефект ощутился навіть після пробника!
Якщо ж у вас немає особливих проблем, і берете для профілактики, ну тоді навряд чи ви відчуєте чтпро-те на об’єктивному рівні, тому і відгуки бувають такі, коли нічого не зрозумів чоловік ,пробив і ладно. Мені так подобаються пробіотики цієї фірми.За що люблю пробники, і цей пробник, і беру його повторно, це невелика ціна, і тримаю його на випадок прийому антибіотиків, адже вони знищують не тільки негативну флору, але і позитивну. Знаєте, як раніше лікарі говорили про дії антибіотиків: “Бий своїх, щоб чужим не повадно було”. А так само пробник дозволяє подивитися реакцію і дія пробіотиків на ваш організм.
Мікрофлора кишечника, а відповідно і загальний імунітет організму страждає не тільки від антибіотиків, але і від стресів, неправильного харчування.
Склад тут стабілізовано, тому для збереження можна зберігати при кімнатній температурі або в холодильнику(на випадок перепаду температур, зокрема влітку).
Рейтинг:
Хороші
Хороші пробіотики, добре відновлюють мікрофлору.
Рейтинг:
Відмінний пробіотик
. Від здоров’я шлунково-кишкового тракту залежить і загальне самопочуття і стан шкіри, і стан зубів, і свіжий подих, і багато інші органи .Пробіотики потрібні нашому організму завжди,як дорослим так і дітям,намагаюся ,щоб завжди були пробіотики в будинку,ці дуже гарні у них 30-мільярдів мікроорганізмів.Пробіотики беру різні в пробниках і всі подобаються,але звичайно,ті гарні в яких більше мікроорганізмів.Раджу вживати всім, пов’язаних зі всякого роду непотрібних проблем в організмі,а також для заселення корисної мікрофлори в кишечнику і підняття імунітету, і відновлення гарної роботи кишечника Ставлю 5 балів.Якщо комусь мій відгук був корисний не шкодуйте слова /ТАК/ Спасибі!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Хочете заощадити ще більше?
href=”https://i-recommend.club/clearance”>Натисніть тут, щоб подивитися наш розділ “Розпродаж” і заощадьте до 60% від наших і так низьких цін!

Related products

Bluebonnet Nutrition, Вітамін E, 200 МО, 100 гельових капсул Рейтинг:* Виробник:*Bluebonnet Nutrition Код Товару:*BLB-00612 Код UPC:*743715006126 Кількість:*100 Softgels MSRP:*$18.95 Наша ціна:*$15.16 Ви еконо...
Paradise Herbs, Куркума, 120 рослинних капсул Рейтинг:* Виробник:*Paradise Herbs Код Товару:*PAR-77762 Код UPC:*601944777623 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$39.99 Наша ціна:*$20.00 Ви економит...
MediNatura, T-Relief, знеболююча мазь, 1,76 унції (50 г) Рейтинг:* Виробник:*MediNatura Код Товару:*HEE-10177 Код UPC:*787647101771 Кількість:*1.76 oz (50 g) MSRP:*$12.99 Наша ціна:*$9.34 Ви економите:*$3....
Now Foods, Люцерна, 10 видів зерен, 500 пігулок Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02622 Код UPC:*733739026224 Кількість:*500 Tablets MSRP:*$17.99 Наша ціна:*$10.11 Ви економите:*$7.88 ...
Source Naturals, Коферментный B-6, 100 мг, 60 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01860 Код UPC:*021078018605 Кількість:*60 Tablets MSRP:*$17.98 Наша ціна:*$8.99 Ви економите:*$8...