Healthy Origins, EpiCor, 500 мг, 30 капсул вегетаріанських

Healthy Origins, EpiCor, 500 мг, 30 капсул вегетаріанських

Healthy Origins, EpiCor, 500 мг, 30 капсул вегетаріанських

Рейтинг:
Виробник: Healthy Origins
Код Товару: HOG-57884
Код UPC: 603573578848
Кількість: 30 Veggie Caps
MSRP: $39.99
Наша ціна: $8.33
Ви економите: $31.67 (79%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Без ГМО
 • Не містить сою
 • Натуральний
 • Иммуногены з високим вмістом метаболітів
 • Починає працювати протягом 2 годин!**
 • Підтримує здорову функцію імунної системи
 • Харчова добавка
 • Підходить для вегетаріанців і веганів

Деякі з найбільших світових винаходів виникли абсолютно випадково. Та ж історія сталася і EpiCor, унікальними і натуральними дієтичними інгредієнтами, що зміцнюють імунну систему організму, підтримуючи баланс імунної реакції.Клінічно доведено, що всього одна (1) рослинна капсула EpiCor в день підтримує баланс імунної системи і нормалізує її роботу.**Клінічно доведено, що EpiCor активізує діяльність NK-клітин (природних кілерів) протягом 2 годин після прийняття продукту.

Рекомендації по Застосуванню

Дорослим приймати по одній (1) капсулу в день.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Healthy Origins, EpiCor, 500 мг, 30 капсул вегетаріанських

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Маємо в домашній аптечці
ЭПИКОР (EPICOR): продукт на основі дріжджів – не патогенних дріжджів, з якими ми боремося, а пивних – діє як імуномодулятор. (1 капсула в день) Эпикор може допомогти з бактеріальними проблемами, підняти активність клітин-убивць (лейкоцитів), IgA реакцію, і знизити оксидативний стрес.Брали перший раз пробники,так як виразної інформації на той момент про добавку не було,потім купили повні версії дітям эпикор кидс, і эпикор для дорослих. При найменших симптомах нездужання або ознаках грві наближається – після прийому години через 2-3 дійсно відчуваєш полегшення,справедливості заради хочу зауважити, що не завжди він допомагає /але відсотків на 70-80% з особистого досвіду нашої родини точно/,але тут думаю велике значення має той збудник захворювання на який ми намагаємося впливати. Якщо відгук був для Вас корисним натисніть Так.Інші відгуки дивіться на моїй сторінці.Спасибі.
Рейтинг:
не хворіли під час епідемії
приймали коли всіх повально почав валити якийсь вірус. не захворіли, може пощастило, а може і препарат допоміг..
Рейтинг:
Ефект є, але залежить від ряду факторів
Дана добавка містить висушений ферментований штам Saccharomyces cerevisiae або пекарських дріжджів. З сахаромицетами до цього я вже була знайома, т до використовувала аптечний препарат від діареї, що містить інший підвид сахароміцетів.
Пропонується використовувати на самому початку хвороби, що називається “при перших ознаках”. Відбувається активація власних клітин-кілерів, місцевих факторів імунітету.
До покупки цієї банки був куплений і випито пробник, результат був не абсолютний, але був. Тому була замовлена і повна версія добавки. У банку прозорі капсули з коричневим вмістом, не дуже великі, ковтаються легко. Дозування для дорослих-1 капсула на добу.
Тепер про ефект. У загальному і цілому Эпикор діє особисто на мене десь в 60-70% випадків. Це може залежати від багатьох факторів, починаючи від стану мого організму в момент зустрічі з вірусом, так і від самого вірусу. У самий перший раз ефект був взагалі блискавичним – увечері я відчула себе не дуже, випила капсулу, а вранці перестав текти ніс і дерти горло, пила ще пару днів для закріплення ефекту. В наступну спробу захворіти застуда протрималася добу, так само обмежившись поганим носом. Але був і повний провал, коли хвороба розігралася по повній програмі, була і температура, закладений ніс, і кашель потім, в загальному лікувалася я класично і довго.
Підводячи підсумок, не можу назвати дану добавку панацеєю, але і зовсім марною назвати теж не можу. Для успішного запобігання хвороби мають зійтися декілька чинників (втім, як і з ехінацеєю, женьшенем, бузиною). Куплю я ще ? Можливо.
Рейтинг:
Спасибі !
Чудово! Дочка-підліток поскаржилася, що захворює. Судячи по скаргах – сильна застуда причепилася. Осінь – все вже хворіли. Дала одну капсулу вдень, до вечора сказала що добре себе почуває і завтра йде в школу. Я такого результату не бачила! У мене в той період тяглася і тяглася інфекція, наклалася, видно, ще наступна. Дивлячись на результати у дочки, тут же ввечері теж випила одну капсулу. Дія Її відчула відразу: в голові якісь відчуття дискомфортні пішли, в ногах – “ватяними” стали, потім відчуття залишилися тільки в одній нозі, так і заснула. На ранок від моєї подвійної інфекції залишилося дуже мало. Наступні два дні ще брала по одній в день. Ніяких відчуттів уже не було в ногах і голові, тільки стан покращувався з кожним днем, без іншого лікування, тільки ці капсули по одній. Замовила тепер баночку на 30 капсул для всієї родини. Спасибі за ваші відгуки. Здоров’я всім!
Рейтинг:
Реально допомагає!!!
На собі перевірено, дійсно працюють. Замовила повторно!
Рейтинг:
Відмінний продукт!!!
Супер!!! Рекомендую купити!
На момент отримання пробного зразка, вже близько 2 тижнів відчувала себе не дуже добре, було відчуття хвороби, але без температури і яскраво виражених симптомів, відповідно приймати якісь медичні препарати я не стала.
Купила цей препарат не особливо на те, розраховуючи, скоріше всього повелася на знижку)))
Після прийому Эпикора, протягом 5 днів самопочуття покращилося, результат не був «миттєвим» і тому я не відразу оцінила його, але задумалася….
Придбала баночку побільше і дуже задоволена результатом!!!!!
Нарешті я знайшла препарат який реально допомагає впоратися з хворобою, уникнути її.
При перших ознаках хвороби приймаю 1 капсулу (мабуть мені цього досить) ввечері і вранці відчуваю себе добре)))) і прекрасно пережила епідемію грипу, без будь-яких наслідків для себе!!
Можливо він не всім допоможе, в кожному правилі є винятки, для цього є пробний варіант і я раджу Вам його спробувати.
Будьте здорові!!!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

InterPlexus Inc., Thyro-Dyne, 60 капсул Рейтинг:* Виробник:*InterPlexus Inc. Код Товару:*INP-25863 Код UPC:*766897258633 Кількість:*60 Capsules MSRP:*$35.89 Наша ціна:*$33.95 Ви економите:...
Dynamic Health Laboratories, Концентрований сік, гранат, 8 рідких унцій (237 мл)... Рейтинг:* Виробник:*Dynamic Health Laboratories Код Товару:*DNH-10033 Код UPC:*790223100334 Кількість:*8 fl oz (237 ml) MSRP:*$10.39 Наша ціна:*$6....
Now Foods, Sports, Моногідрат креатину, 750 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02035 Код UPC:*733739020352 Кількість:*120 Capsules MSRP:*$13.99 Наша ціна:*$7.86 Ви економите:*$6.13 ...
Source Naturals, L-аргінін, Вільна форма, 1000 мг, 100 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01842 Код UPC:*021078018421 Кількість:*100 Tablets MSRP:*$23.98 Наша ціна:*$11.99 Ви економите:*...
Eclectic Institute, Intestinal Support (підтримка ШКТ), чорний горіх і полин, 350 мг, 45 вегетаріанс... Рейтинг:* Виробник:*Eclectic Institute Код Товару:*ECL-32410 Код UPC:*023363324101 Кількість:*45 Veggie Caps MSRP:*$26.70 Наша ціна:*$17.99 Ви еконо...