FutureBiotics, Фолієва кислота з шкурок лимона, 120 органічних вегетаріанських таблеток

FutureBiotics, Фолієва кислота з шкурок лимона, 120 органічних вегетаріанських таблеток

FutureBiotics, Фолієва кислота з шкурок лимона, 120 органічних вегетаріанських таблеток

Рейтинг:
Виробник: FutureBiotics
Код Товару: FBS-03518
Код UPC: 049479035182
Кількість: 120 Organic Veggie Tabs
MSRP: $11.95
Наша ціна: $7.96
Ви економите: $3.99 (33%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Здоров’я. Природа. Життя
 • Харчова добавка
 • На 120 днів
 • Органічна продукція, сертифікована Департаментом сільського господарства США (USDA)
 • Органічна продукція, сертифікована NOFA-NY

Щоденна біоактивна гарантія: відіграє важливу роль в пренатальному розвитку і здоров’я серцево-судинної системи.Фолієва кислотаЦеликом правдива историяАктивная фолієва кислота з цільної пищиПочему органічна?Органічні продукти – це добре для вас і добре для навколишнього середовища. Сертифікована органічна цілісна їжа заготовлена з належною відповідальністю і дає більше користі здоров’ю, ніж було задумано природою!Щоденна біоактивна гарантія

 • Натуральна фолієва кислота (800 мкг в кожній таблетці) з сертифікованого органічного екстракту шкірки цілісного лимона.
 • Всі натуральні флавоноїди з сертифікованого органічного екстракту шкірки цілісного лимона.
 • Водна витяжка лимонної шкірки не містить розчинників і летких домішок.

Чи Знали ви?Наші сертифіковані органічні лимони вирощуються на приватних органічних фермах без застосування будь-яких хімічних пестицидів і добрив.Фолієва кислота з лимонної шкірки – чиста, свіжа і біологічно активна, така, як задумано природою. 100% вегетаріанська. Скляна упаковка продовжує природну свіжість і ефективність.Фолієва кислота

 • Фолієва кислота – відіграє важливу роль в пренатальному розвитку і підтримує здоров’я серцево-судинної системи.
 • Водна витяжка лимонної шкірки – без хімічних розчинників.
 • 100% фолієва кислота з натурального джерела – не містить пестицидів, добрив і консервантів.

Жінки, які дотримуються здорової дієти, що включає фолієву кислоту належної якості, зменшують ризик народження дитини з вродженими дефектами головного і спинного мозку. Вживання фолієвої кислоти не має перевищувати 250% добової норми (1000 мкг).Помиго цього, фолієва кислота забезпечує здоровий рівень гомоцистеїну, який підтримує здоров’я серцево-судинної системи. Кожна таблетка фолієвої кислоти від Futurebiotics містить 800 мкг фолієвої кислоти (200% добової норми).У фолієвій кислоті від Futurebiotics використовується тільки сертифікований органічний екстракт шкірки цілісного лимона. Лимони вирощуються на органічних фермах без застосування будь-яких хімічних пестицидів і добрив, і зберігають свою чистоту завдяки водній витяжці. Крім фолієвої кислоти, екстракт містить біофлавоноїди, природним чином знаходяться в лимонній шкірці.

Рекомендації по Застосуванню

В якості харчової добавки для дорослих приймати по 1 таблетці в день під час їжі або за приписом лікаря.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар FutureBiotics, Фолієва кислота з шкурок лимона, 120 органічних вегетаріанських таблеток

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
схоже, що це те, що я шукала!
Планую вагітність. Я за здорове, різноманітне і раціональне харчування без зайвих добавок і зайвих вітамінів, але фолієва кислота (та ще йод) стала для мене винятком. Моя лікар сказала, що я можу як кролик їсти зелений салат і зовсім не пити добавки 🙂 Але на жаль, у мене так не виходить і моє рішення – підстрахуватися.
У Росії, в Москві (!!) я купила фольку, але в складі крім барвників (навіщо?!) і ще купи всякої нісенітниці ще був і ТАЛЬК (!!!!) Він викликає рак яєчників… як він потрапив в самий головний вітамін для жінок для мене загадка. Адже пити фольку рекомендують ще за 4 місяці ДО вагітності. Потім мені продали дозування 5мг (!) і на цьому етапі я згадала про 🙂 Нарешті, мої довгі пошуки на сайті увінчалися успіхом!
Для мене ЦЯ фольку – маленький скарб. Вона НАТУРАЛЬНА! Дозування – ідеальна для майбутніх батьків, як в період планування, так і під час вагітності! Вона ЧИСТА, одна, без інших вітамінів. Зручно приймати 1 раз в день.
Єдиний мінус – мальтодекстрин у складі таблетки. Я думала, що це капсули і не звернула уваги. Хотілося б взагалі без добавок. Але написано USDA Organic
Certified Organic by NOFA-NY – повірю.
Рейтинг:
відмінно
іноді призначають пити тільки її, немультивітамін.
Рейтинг:
Повторю ще
Таблетки мініатюрні, злегка пахнуть лимоном, перетравлюються спокійно після сніданку з Естер, цинком, селеном і йодом. Я задоволена)
PS: Продукцією цієї фірми приємно здивована.
Рейтинг:
побачила ефект
прописав лікар з-за нестачі в організмі і вплив цього недоліку на роботу м’язів. не знаю, що там з м’язами, але ефект я відчула в самих що ні на є жіночих особливості організму. подробиці описувати не буду, але позитивний ефект. буду з радістю замовляти ще (благо, лікар прописав пити довічно), тим більше, що продукт гарної якості та натуральний.
Рейтинг:
Фолієва кислота натуральна з шкурок лимона
Фолієва кислота є необхідною не лише жінкам, які планують вагітність, але і просто тим, хто піклується про своє здоров’я! Фолієва кислота необхідна для утворення червоних кров’яних тілець і відтворення енергії, також вважається їжею для мозку. Цей поживний елемент бере участь у засвоєнні протеїну. Її використовують для запобігання і лікування анемії. Вона виступає як кофермент синтезу РНК (рибонуклеїнової кислоти) і ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота), необхідного для здорового поділу та реплікації клітин. За допомогою сприяння освіті та роботі білих кров’яних тілець, вона дозволяє нам зміцнювати нашу імунну систему.
Фолієва кислота може виступати як ефективний засіб лікування дисплазії шийки матки, яка являє собою утворення ненормальних клітин на поверхні шийки матки. Так вона може допомогти людям, які страждають депресією і острахом.
П’ємо разом з чоловіком вже місяць, будемо замовляти ще. Тим більше, що продукт натуральний і у нас такої якості не знайти.
Якщо мій відгук виявився Вам корисний, будь ласка, натисніть кнопку “ТАК”.
Рейтинг:
обов’язкова для всіх плануючих вагітність і для вагітних
Натуральна фолієва кислота (800 мкг в кожній таблетці) сертифікованого органічного екстракту шкірки цілісного лимона. Лимони вирощуються на органічних фермах без застосування будь-яких хімічних пестицидів і добрив, і зберігають свою чистоту завдяки водній витяжці. Крім фолієвої кислоти, екстракт містить біофлавоноїди, природним чином знаходяться в лимонній шкірці.
Фолієва кислота відіграє важливу роль в пренатальному розвитку і здоров’я серцево-судинної системи. Її потрібно обов’язково приймати під час планування вагітності (причому обом партнерам), і, природно, обов’язково під час самої вагітності – мінімум перший триместр.
Упаковка велика, 120 капсул, приймати по 1 капсулі в день, вистачить на 4 місяці!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Jarrow Formulas, PS 100, Фосфатидилсерин, 100 мг, 120 капсул Рейтинг:* Виробник:*Jarrow Formulas Код Товару:*JRW-16020 Код UPC:*790011160205 Кількість:*120 Capsules MSRP:*$51.95 Наша ціна:*$28.21 Ви економите:...
Life Extension, Neuro-Mag, магній L-треонат, 90 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Life Extension Код Товару:*LEX-16039 Код UPC:*737870160397 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$40.00 Наша ціна:*$30.00 Ви економите...
MRM, CoQ-10, 100 мг, 60 гельових капсул Рейтинг:* Виробник:*MRM Код Товару:*MRM-55008 Код UPC:*609492550088 Кількість:*60 Softgels MSRP:*$19.99 Наша ціна:*$8.51 Ви економите:*$11.48 (57%) ...
Rainbow Light, Омега для роботи мозку, 60 м’яких капсул Рейтинг:* Виробник:*Rainbow Light Код Товару:*RLT-85011 Код UPC:*021888850112 Кількість:*60 Softgels MSRP:*$36.99 Наша ціна:*$29.96 Ви економите:*$7...
Bluebonnet Nutrition, Power Thought, 90 таблеток капсуловидных Рейтинг:* Виробник:*Bluebonnet Nutrition Код Товару:*BLB-01125 Код UPC:*743715011250 Кількість:*90 Caplets MSRP:*$44.95 Наша ціна:*$35.96 Ви економи...