Doctor’s s Best, Натуральні засоби для поліпшення роботи мозку PS і GPC, 60 капсул вегетаріанських

Doctor’s s Best, Натуральні засоби для поліпшення роботи мозку PS і GPC, 60 капсул вегетаріанських

Doctor’s s Best, Натуральні засоби для поліпшення роботи мозку PS і GPC, 60 капсул вегетаріанських

Рейтинг:
Виробник: Doctor's Best
Код Товару: DRB-00214
Код UPC: 753950002142
Кількість: 60 Veggie Caps
MSRP: $36.99
Наша ціна: $19.83
Ви економите: $17.16 (46%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Науково-розроблене харчування
 • Харчова добавка
 • Покращує пам’ять і увагу
 • Веганські
 • Не містить ГМО і глютену

ЦПХ (глицерофосфохолин) і ФС (фосфатидилсерин) – це фосфоліпідні поживні речовини, які інтенсивно досліджують завдяки їх користь для різних функцій людського мозку. Ці поживні речовини природним чином доповнюють один одного: ЦПХ досягає дуже високих концентрацій усередині клітин; ФС – це будівельний блок для клітинних мембран, які генерують енергію і електроенергію мозку. Завдяки численним подвійним сліпим випробувань був складений перелік переваг ЦПХ і ФС для людей всіх віків.

 • Підтримка уваги, навчання, пам’яті, інших когнітивних функцій
 • Допомагає мозку і тіла в боротьбі зі стресом
 • Полегшує дії фактора росту по відновленню нервових ланцюгів

Рекомендації по Застосуванню

Застосування для дорослих: Приймайте 2 капсули в день між прийомами їжі, не пізніше 4 годин вечора. Дозу до 6 капсул на день є корисною, більш висока дозування встановлюється за приписом дієтолога.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар Doctor’s s Best, Натуральні засоби для поліпшення роботи мозку PS і GPC, 60 вегетаріанських капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Невиправдана надія…швидше невірна дозування!!!
У 2009 переніс ішемічний інсульт, а тому купуючи цей товар, сподівався на…коротше не те, що отримав. Найцікавіше, що я навіть не впевнений чи зможу пояснити свій стан після прийому цього вітаміну. Спочатку стану дикої взбудараженности,а післясмак що начебто я зійшов з розуму. Була думка, що це індивідуальне постинсультное, для перевірки дав спробувати своєї здорової дружині. все повторилося один в один… Дослідження з цього вітаміну показують неадекватну реакцію у 2% випробовуваних, а в нашому випадку з 2-х два. Коротше як казали в одному фільмі “ІНФОРМАЦІЯ ДО РОЗДУМІВ”. В результаті роздумів вирішив обмежити прийом половиною капсули і Про Чудо супер результат. Якщо комусь відомо дія фенотропила ніж щось схоже але тут ефект м’якше. Коротше рекомендую:)
Рейтинг:
однозначно працює!
Покращилася концентрація думки, швидкість реакції, загальний емоційний тонус. Подобається дуже. Після завершення курсу (2 місяці) ефект зберігається. Буду замовляти ще.
Рейтинг:
Відмінний продукт
Відмінний продукт, що купується для людини переніс інсульт, результат на обличчя (поліпшення настрою, пам’яті тощо) зі слів хворого, порівнюючи два періоди до прийому та під час прийому. Приймаємо разом з Doctor’s s Best, Магній і ще одна добавка це Doctor’s s Best, Гінкго не знаю що більше впливає але ефект чудовий, раджу всім хто потрапив в таку не просту ситуацію.
Рейтинг:
Холін.
Складно оцінювати препарат без швидкого ефекту. Приймає 80летняя мама майже постійно, пам’ять і всі інші функції мозку в порядку. Рада за неї і продовжую купувати.
Рейтинг:
нуль ефекту
Багато років вживала алкоголь і курила травичку. Зав’язавши з поганими звичками, почала відновлювати мозок. Приймаючи цей препарат, ніяких змін не помітила. Можливо, потрібно приймати довше, але, так як він не з дешевих, тестувати далі якось не захотілося. Ефект від того ж Гінгко помітила одразу.
Всім добра і здоров’я. Не вживайте наркотики 😉
Рейтинг:
Фосфоліпіди для підтримки мозку.
Фосфатидилхолін і фосфатидилсерин – складові мембран клітин всього людського тіла. Фосфатидилхолін міститься в лецитині, окремо можна розглядати його як більш концентрований лецитин. Фосфатидилсерин може вироблятися в організмі, якщо немає недоліку в складових: фолієва кислота, вітамін В12, незамінні жирні кислоти. З віком запаси фосфатидилхоліну зменшуються. Мій поточний висновок: не варто очікувати занадто багато від прийому фосфоліпідів. З іншого боку, не так вже багато що можна взяти для підтримки мозку, плюс вони корисні не тільки для нього, а взагалі для всього організму, т. к. складові мембран всіх клітин. Так, чому тоді акцент робиться на фосфоліпіди для мозку? Мозок на 60% складається з жиру, тому ж його здоров’ю допоможуть і інші корисні жири, наприклад, риб’ячий жир (омега-3). Використовую фосфоліпіди як основну частину комплексу для мозку.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Doctor’s s Best, Бенфотиамин 150 з BenfoPure, 150 мг, 120 капсул вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Doctor's Best Код Товару:*DRB-00129 Код UPC:*753950001299 Кількість:*120 Caps Veggie MSRP:*$29.99 Наша ціна:*$14.06 Ви еконо...
Garden of Life, Vitamin Code, Необроблені антиоксиданти, 30 рослинних капсул UltraZorbe... Рейтинг:* Виробник:*Garden of Life Код Товару:*GOL-11378 Код UPC:*658010113786 Кількість:*30 Veggie Caps MSRP:*$22.64 Наша ціна:*$16.30 Ви економите...
Natural Factors, Коензим Q10, покращене поглинання, 50 мг, 120 капсул... Рейтинг:* Виробник:*Natural Factors Код Товару:*NFS-02074 Код UPC:*068958020747 Кількість:*120 Softgels MSRP:*$25.95 Наша ціна:*$18.17 Ви економите:...
Madre Labs, EPA 850, сверхконцентрированный риб’ячий жир класу преміум, не містить ГМО, не міс... Рейтинг:* Виробник:*Произведено Код Товару:*MLI-01008 Код UPC:*898220010080 Кількість:*30 Fish Gelatin Softgels MSRP:*$13.95 Наша ціна:*$6.02 Ви еко...
Carlson Labs, Хелат магнію, 180 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Carlson Labs Код Товару:*CAR-05612 Код UPC:*088395056123 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$33.40 Наша ціна:*$19.42 Ви економите:*$13...