California Gold Nutrition, EGCg, екстракт зеленого чаю, 400 мг, 60 рослинних капсул

California Gold Nutrition, EGCg, екстракт зеленого чаю, 400 мг, 60 рослинних капсул

California Gold Nutrition, EGCg, екстракт зеленого чаю, 400 мг, 60 рослинних капсул

Рейтинг:
Виробник: California Gold Nutrition
Код Товару: CGN-00716
Код UPC: 898220007165
Кількість: 60 Veggie Caps
MSRP: $9.95
Наша ціна: $6.99
Ви економите: $2.96 (30%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Містить екстракт зеленого чаю з антиоксидантними властивостями
 • Підтримка клітинного здоров’я *
 • 20 мг EGCg / 80 мг катехінів
 • Без глютену
 • Без сої
 • Підходить для вегетаріанців
 • Харчова добавка
 • 100-процентна золота гарантія

Зелений чай вже багато століть відомий по всьому світу завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Стрес, погане харчування, забруднення навколишнього середовища та інші фактори навколишнього середовища можуть пошкодити наші клітини. Зелений чай допомагає боротися зі вільними радикалами, які можуть завдати шкоди нашому організму. Тепер ви можете скористатися перевагами цього чудового чаю, навіть якщо ви не п’єте чай. Всього одна рослинна капсула в день допоможе захистити ваш організм.

Рекомендації по Застосуванню

В якості дієтичної добавки приймайте 1 капсулу на день з їжею. Не приймайте на порожній шлунок і не перевищуйте рекомендовану дозу.

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар California Gold Nutrition, EGCg, екстракт зеленого чаю, 400 мг, 60 рослинних капсул

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Екстракт зеленого чаю. 80% катехінів.
Дієвий антиоксидант, а це основа молодості, як всі знають.
Великий плюс цього продукту – практично повна відсутність кофеїну (всього 4 мг, чашці кави – 100 мг). Тобто можна приймати в будь-який час доби.
На упаковці приписка – обов’язково приймати під час їжі. І це не просто так – як-то прийняла через 15 хвилин після їжі – і виникли неприємні відчуття в шлунку.
Може застосовуватися в якості жиросжигающего компонента (природно, в комплексі з тренуваннями)). Також застосовується для профілактики онкології. Я взяла для профілактики, так як серед рідні зустрічається онкологія. Обов’язковий до приймання курцям. *********** Якщо мій відгук був Вам корисний, натисніть, будь ласка, ТАК!)
Рейтинг:
екстракт зеленого чаю
невеликі капсулки темно-бежевого кольору легко ковтаються. П’ю по 1 капсулі в день, після їжі ( у будь-який час доби, тому що абсолютно не бадьорить ), ще п’ю індол і лецитин. Всі разом ці препарати чарівним чином впливають на жіноче здоров’я.
Рейтинг:
Катехіни зеленого чаю – жіночий БАД
Періодично пропиваю подібного роду препарати, т. к. вони добре впливають на жіноче здоров’я. У поєднанні з вживанням “жіночих” омег знижується болючість при критичних днях. Мене такий ефект більш ніж радує. EGCg – це один із активних компонентів, що містяться в зеленому чаї. Його виділяють окремо і випускають у вигляді БАДа для тих, хто зелений чай не любить або рідко п’є. Ставлю чотири зірки з причини того, що при своїй ціні в баночці всього 60 капсул, і можна знайти більш вигідні версії цього препарату. Не бачу сенсу переплачувати.
Рейтинг:
Екстракт зеленого чаю. 80% катехінів.
Дієвий антиоксидант, а це основа молодості, як всі знають.
Великий плюс цього продукту – практично повна відсутність кофеїну (всього 4 мг, у чашці кави – 100 мг). Тобто можна приймати в будь-який час доби.
На упаковці приписка – обов’язково приймати під час їжі. І це не просто так – як-то прийняла через 15 хвилин після їжі – і виникли неприємні відчуття в шлунку.
Може застосовуватися в якості компонента жиросжигающего (природно, в комплексі з тренуваннями)). Також застосовується для профілактики онкології. Я взяла для профілактики, так як серед рідні зустрічається онкологія. Обов’язковий до приймання курцям. *********** Якщо мій відгук був Вам корисний, натисніть, будь ласка, ТАК!)
Рейтинг:
EGCg
допиваю банку, не худнеться… сподіваюся, що є користь в плані загального оздоровлення.
Рейтинг:
Що таке EGCg, і чим він відрізняється від звичайного эктракта зеленого чаю. КОНСТРУКТОР, або ЗБЕРИ САМ на шикарний комплекс для жіночого здоров’я!
EGCg – це як раз те, що в першу чергу відповідає в зеленому чаї за його чудове омолоджуючу і оздоровлюючу дію. EGCg – це епігалокатехін галат, найактивніший катехін в зеленому чаї. Процес очищення чайного екстракту вдосконалюється, дозволяючи досягати значно більшій концентрації цього EGCg в вихідному продукті порівняно із звичайним екстрактом зеленого чаю. EGCg – справжній еліксир довголіття, потужний антиоксидант. Це відомий жіросжігателя, що активно застосовується спортсменами. EGCg – потужний антираковий елемент. Зокрема, для курців він дуже корисний. Згідно з дослідженнями тайваньських вчених, навіть одна чашка зеленого чаю в день знижує для курця ризик захворювання раком легенів у 12 разів! Зелений чай очищає легені, оберігає від захворювань серцево-судинної системи. Гінекологи активно прописують своїм пацієнткам екстракт зеленого чаю в сукупності з Індол-3-карбінол (Индинол і Эпигаллат). У Росії такий курс пристойно вдарить по кишені. Цей Эпигаллат – це, власне, EGCg і є, тільки 1 мг в російському Эпигаллате коштує в десятки разів дорожче, ніж 1 мг на ! Аналогічна картина з Индолу. Ось Індол від Now Foods: ru..com/p/636 – не будемо годувати російські аптеки з їх невгамовним апетитом. А ще, кілька років тому, коли ми не знали про , з’явився на російському ринку препарат Стелла для жінок. 3 різнокольорових капсули – той же індол-3-карбінол із екстракту хрестоцвітих, екстракт зеленого чаю і ізофлавони сої. Хотілося мені його випити для профілактики, але коштував він таких грошей, що навіть мене, з моєю любов’ю до добавок, така ціна зупинила. Як ви розумієте, більш ефективний препарат з робочими дозуваннями тепер легко можна зібрати самостійно. Беремо цей EGCg, додаємо Індол (посилання я вище дала) і знаходимо у пошуку сайту ізофлавони сої (набирайте Soy Isoflavones). Хоча обмовлюся, що соя – продукт неоднозначний і не всі його шанують. Погуглите і вирішіть для себе, хто вам соя – друг або ворог.))) Здоров’я вам, дорогі мої! Щоб пити вам ці всі прекрасні добавки виключно для профілактики! Інші мої відгуки та багато цікавих товарів – НА МОЇЙ СТОРІНЦІ! Просто клікніть моє ім’я MiraShanti в шапці відкликання. Якщо мій відгук був Вам цікавий, натисніть, будь ласка, внизу “YES”.

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Bach, Мимулус, 0,7 рідких унцій (20 мл) Рейтинг:* Виробник:*Bach Код Товару:*BAC-20601 Код UPC:*741273206019 Кількість:*0.7 fl oz (20 ml) MSRP:*$19.89 Наша ціна:*$14.87 Ви економите:*$5.02...
Scivation, Xtend BCAAs (амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами), зі смаком кавуна, 13,5 унці... Рейтинг:* Виробник:*Scivation Код Товару:*SCI-00023 Код UPC:*181030000236 Кількість:*13.5 oz (384 g) MSRP:*$40.49 Наша ціна:*$23.99 Ви економите:*$1...
Christopher’s s Original Formulas, Формула для суглобів, 500 мг, 100 рослинних капсул... Рейтинг:* Виробник:*Christopher's Original Formulas Код Товару:*CRO-89130 Код UPC:*084783891307 Кількість:*100 Veggie Caps MSRP:*$22.75 Наша цін...
Paradise Herbs, Чорниця, годжи і хризантема, 60 рослинних капсул... Рейтинг:* Виробник:*Paradise Herbs Код Товару:*PAR-77729 Код UPC:*601944777296 Кількість:*60 Veggie Caps MSRP:*$34.99 Наша ціна:*$17.50 Ви економите...
Nature’s Plus, Супер комплекс вітамінів С, 1000 мг вітаміну С 500 мг біофлавоноїдів, 180 табле... Рейтинг:* Виробник:*Nature's Plus Код Товару:*NAP-02481 Код UPC:*097467024816 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$45.55 Наша ціна:*$38.72 Ви економите...