BPI Sports, ISO HD, 100%-ий ізолят і гідролізат сироваткового білка, батончик з кокосовим маслом, 740 г (1,63 фунта)

BPI Sports, ISO HD, 100%-ий ізолят і гідролізат сироваткового білка, батончик з кокосовим маслом, 740 г (1,63 фунта)

BPI Sports, ISO HD, 100%-ий ізолят і гідролізат сироваткового білка, батончик з кокосовим маслом, 740 г (1,63 фунта)

Рейтинг:
Виробник: Произведено
Код Товару: BPI-02275
Код UPC: 811213022754
Кількість: 1.63 lbs (740 g)
MSRP: $48.69
Наша ціна: $26.99
Ви економите: $28.70 (59%)

Замовити зі знижкою!

Опис:

 • Будьте краще. Be Stronger
 • Натуральні та штучні ароматизатори
 • Нуль мальтодекстрину! Нуль наповнювачів!
 • ChromaDex – якість перевірено – довірена незалежна лабораторія
 • Сухі м’язи
 • Швидке відновлення
 • Гідролізований продукт
 • Супершвидка засвоєння
 • Зростання сухий м’язової маси
 • Швидке відновлення м’язів
 • 25 г білка на мірну ложку
 • Приблизно 23 порції
 • 25 г ізоляту і гідролізату білка на мірну ложку!
 • 5 р натуральних амінокислот з розгалуженою ланцюгом на мірну ложку
 • До і після
 • Всього 1,5 г жиру
 • Легко перемішується!
 • 130 калорій
 • 3 г вуглеводів
 • Цінність для споживача

Наші зобов’язання
Для вас. Для ваших цілей. Для вашого здоров’я.
Ми прагнемо розробляти найефективніші або якісні спортивні харчові добавки. Ваш успіх – наше прагнення. Саме тому ми використовуємо лише найкращі інгредієнти і найсуворіші виробничі стандарти – щоб створювати потужні добавки, що забезпечують підтверджений результат. Результат, який можна побачити і відчути.
Кожна упаковка ISO HD виготовляється шляхом натуральної холодної мікрофільтрації. Так забезпечується чистота білка і збереження таких необхідних поживних микровеществ. Як ми забезпечуємо відповідність кожної пляшки стандарту BPI? Вони перевіряються ChromaDex – незалежною лабораторією, однією з найбільш шанованих організацій у світі спортивного харчування.
Якість підтверджено ChromaDex – провідною незалежною лабораторією
Знак ChromaDex Quality Verified підтверджує відсутність добавок азоту і відповідність кожного продукту вимогам до походження інгредієнтів-забруднювачів, важких металів і мікроорганізмів. Це служить об’єктивним підтвердженням того, що наші протеїни відповідають вимогам стандарту cGMP (Good Manufacturing Processes – Якісний виробничий процес), і що написане на етикетці дійсно відповідає вмісту продуктів. Не менше, не більше.
Якість перевірено – Створено для результатів
Прийом достатньої кількості білка вкрай важливий для будь-якої програми набору м’язів або зниження ваги. М’язи повинні отримувати необхідне паливо для набору м’язової маси, ефективності тренувань та відновлення. Високоякісний білок допоможе вам отримати необхідні поживні речовини і будівельні блоки для ваших цілей у здоров’я і фітнес.
BPI Sports ISO HD утримуйт 25 грамів ультрачистого ультрапреміального 100%-ного ізоляту і гідролізату сироваткового протеїну.
ISO HD використовує самі передові технології додання смаку, які дозволяють отримати такий чудовий смак, що вам потрібно спробувати, щоб повірити. Для підтримки зростання сухий м’язової маси і збільшення сили в 100%-ном білковому сыворочном ізоляту і гідролізаті використовуються тільки кращі ароматизатори. Ізолят і гідролізат сироваткового білка — це быстроусвояемый білок, який допомагає вам під час відновлення після тренування. Максимізуйте зростання м’язової маси сІЅО HD.

Рекомендації по Застосуванню

Змішайте 1 мірну ложку з 5-6 унціями холодної води і випийте відразу ж після тренування
Чоловіки – 2 ложки = 50 г білка
Жінки – 1 ложка = 25 г білка
Перед використанням уважно ознайомтеся з інформацією на етикетці.
Змішайте одну мірну ложку ISO HD з 5-6 унціями холодної води і випийте відразу після тренування або напруженої фізичної діяльності. Можна приймати в будь-який час для сприяння відновленню та зростання м’язів. Для отримання оптимальних результатів використовуйте в поєднанні з належним раціоном харчування і завжди консультуйтеся з лікарем перед початком режиму тренувань.
Змішайте по-своєму!
3 швидких і простих способів приготувати свій протеїн

 • Шейкер, блендер, перемішування

Клацніть тут, щоб дізнатися більше інформації про товар: попередження, інші інгредієнти


Відгуки про товар BPI Sports, ISO HD, 100%-ий ізолят і гідролізат сироваткового білка, батончик з кокосовим маслом, 740 г (1,63 фунта)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Рейтинг:
Пятерочка! Але набридає смак.
Почнемо з того, що це суміш самих чистий (гідролізат і ізолят) білків, з існуючих. І за ці гроші, такий білок…це рідкість!
В якості сировини і контролі якості продукції бренду я ні на мить не сумніваюся, друзі з США відвідували завод – все чітко.
З приводу консистенції все очікувано: розмішується повністю, без грудок (виключено, це ж самі чисті джерела білка), рідкий, навіть на молоці. Загусників у складі не більше, ніж в інших протеїнах. Проблем з ШКТ не викликає.
На рахунок смаку: непоганий, дуже непоганий. Нетривіальний принаймні, а то за багато часу приїдаються стандартні шоколад, ваніль. Цей незвичайний, приємний, але як на мене занадто солодкий, велику банку не подужала б.
Хто там написав про 3 грама цукру?! Ти складу читати навчися! Там 1 грам. Це мінімум, рідко буває менше. 3 грама – це total (всі вуглеводи включаючи клітковину). Причому складі цукор не прописаний, прошу ео врахувати. Солодкість з іншого джерела. См. склад уважно, хлопців, перш ніж писати відгуки.
Якщо мій відгук був Вам корисний, тисніть “Так”. Спасибі за прочитання!
Рейтинг:
Відмінний протеїн!!
Брала сину, сподобався! Смачний, не химозный. Розводиться Відмінно ???? В одній порції 25 гр протеїну!!!!Брала причому під 20% Знижки …взагалі Відмінно!!
Рейтинг:
занадто солодко
якщо пити постійно набридає дуже швидко. надто солодкий.
Рейтинг:
Дуже солодкий протеїн
Смак швидко набрид, але взагалі сподобався. Спробую з іншим смаком.
Рейтинг:
Смачний
Замовляла 2 рази, смачний, не нудотний
Рейтинг:
Хороший коктейль!
Дуже сподобався, банку велика! Робили на молоці навпіл з водою. Смак не нудотний приємний, дійсно нагадує снікерс. Готовий коктейль виходить з прикольною пінкою (молочний), химозой не віддає – за складом ідеальний для мене. Дитина (13 років) теж пив – сподобалося. Буду використовувати як сніданок (або між основними прийомами їжі). М’ясо їм мало – тому білок думаю буде не зайвий в раціоні. Обов’язково буду брати ще! Крім цього робила їх цієї суміші пудинг на желатині дуже сподобався, навіть більше ніж у рідкому вигляді ! Якщо відгук корисним натисніть “ТАК”!!!

Натисніть тут, щоб читати більше відгуків про товар


Related products

Now Foods, Органічний,сік з трави ячменю, 4 унції (113 г) Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-02659 Код UPC:*733739026590 Кількість:*4 oz (113 g) MSRP:*$26.99 Наша ціна:*$15.68 Ви економите:*$11.3...
Boericke & Tafel, Arniflora, Гель з арнікою, Topical Gel, 78 г Рейтинг:* Виробник:*Boericke & Tafel Код Товару:*BAT-25097 Код UPC:*308078250977 Кількість:*2.75 oz MSRP:*$13.49 Наша ціна:*$10.04 Ви економите:...
Dymatize Nutrition, ISO 100 гідролізований, 100%-ний ізолят сироваткового білка, печиво і крем, 5 фу... Рейтинг:* Виробник:*Dymatize Nutrition Код Товару:*DYZ-35320 Код UPC:*705016353200 Кількість:*5 lbs (2.27 kg) MSRP:*$130.79 Наша ціна:*$81.84 Ви еко...
Source Naturals, Чоловіча життєва сила, 180 таблеток Рейтинг:* Виробник:*Source Naturals Код Товару:*SNS-01920 Код UPC:*021078019206 Кількість:*180 Tablets MSRP:*$83.98 Наша ціна:*$41.99 Ви економите:*...
Now Foods, Екстракт пасифлори, 350 мг, 90 капсул Вегетаріанських... Рейтинг:* Виробник:*Now Foods Код Товару:*NOW-04763 Код UPC:*733739047632 Кількість:*90 Veggie Caps MSRP:*$15.99 Наша ціна:*$8.99 Ви економите:*$7.0...